Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rákérdezzek miről chatelt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rákérdezzek miről chatelt a pasim az exével?

Figyelt kérdés

Én 28 éves vagyok és az 5 éves kapcsolat amiben vagyok az első kapcsolatom. Mivel nekem nincs exem akiről beszélhetnék, nem sokat kérdeztem a barátomat az övéiről. Ez egyfajta egyenlőtlen terep és nem tudom mennyit illik kérdezni. Magától meg nem sokat beszélt erről a témáról.

Tudom hogy a leghosszabb kapcsolata kb 2 év volt, illetve 1-2 másik barátnőjéről is hallottam ezt azt. Azt is mondta hogy a leghosszabb kapcsolata mindig ír neki a szülinapján, ami másfél hete volt. Ahogy hazajottem meg volt nyitva a Facebook és láttam hogy ezzel a lánnyal csetel. Szar érzés volt arra hazajonni hogy ő "vele volt itthon". Ahogy bementem a konyhába bezárta a chatablakot így valószínűleg nem is tudja hogy én láttam hogy vele beszélt.


Ez az egész zavarba hozott hiszen ha beszélt volna róla hogy "épp írt az egyik exem és kérdezte mizu" vagy valami akkor nem éreztem volna az hogy ez titok de azzal hogy gyorsan bezárta úgy érzem titkot csinált belőle és emiatt jöttem zavarba.


És ha zavarba jövök akkor lefagyok és csak gondolkozom gondolkozom ezerféle lehetőségen hogy miért titok ez, mit mondjak, mit ne mondjak stb.


Szóval inkább itt kérdezem meg... Ti hogyan kezelnétek ezt? Szóljak? Ha igen, hogy és mit?



2019. szept. 13. 19:46
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Lehet hogy ti lényegtelennek tartjátok hogy nem volt korábbi kapcsolatom de azért írtam ezt le mivel én nem tudom hogy ha lenne exem akkor milyen kapcsolatban lennék vele, mi férne bele, mennyit és miről beszélnék stb. És a barátommal is lenne összehasonlitasi alapom. Nem az lenne hogy számonkérésnek veszi ha megkerdezem hogy ő miről, miért beszél az exevel mert ő is megkerdezhetné hogy én beszélek-e velük, mennyit, miről stb

De így csak ő van ilyen helyzetben és úgy érzem minden kérdés támadásnak vehető

2019. szept. 13. 19:50
 2/12 anonim ***** válasza:
46%

Azonnal kirúgni! AZONNAL!!!!!!


L, 33

2019. szept. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ez most irónia volt? :)
2019. szept. 13. 19:58
 4/12 anonim ***** válasza:
60%
Dehogy! Annak vetted?
2019. szept. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
60%
Semmi jót nem sejtet, hogy az exe lelkét tutujgatja a mai napig.
2019. szept. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Igen, mert nem értem miért kellene ezért kirúgni?
2019. szept. 13. 20:12
 7/12 anonim ***** válasza:
59%
Aki az exére gondol, az potenciális gyilkos. aki szóba áll vele, az rosszabb. Tapasztalat. AZONNAL SZAKÍTS VELE!!!
2019. szept. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Tutujgatja?

Gondolom a csaj írt neki szülinapjara szokás szerint és a pasim válaszolt. Legalábbis erre gondolok de mivel nem mertem rákérdezni ezért bármire gondolhatok..

2019. szept. 13. 20:14
 9/12 anonim ***** válasza:
91%
Csak megkérdezném..
2019. szept. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

5 éve veled van, de még mindig felköszöntik egymást az exel?

Még mindig beszélnek? Miről?



Bocs, de én nem beszélgetek az exeimmel, nem is köszöntöm őket semmikor sem.

De ez én vagyok. Az exnek nincs helye egy kialakuló vagy új kapcsolatban.


Kérdezz csak rá, ha dühödten reagál, akkor vaj van a füle mögött.

2019. szept. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!