Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kell alkalmi kapcsolato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell alkalmi kapcsolatot letrehozni hogy ne legyen nekem alázo?

Figyelt kérdés

Nincs baratom regota es ugy döntöttem addig bele megyek alkalmikba. Illetve belemennék csak mert nem tudom hogy kell ezt.


Azok a sracok akik alkalmit keresnek ugyanis olyanok hogy nem udvarolnak, de még csak nem is kezdeményeznek, azt várják hogy en magamtol a semmitöl majd ràjuk vetem magam, (netes idegenre hat persze),igy kialakul egy patt helyzet.hogy en nem tudok lépni (en nem fogpk lesmarolni egy idegent az biztos, de ölelgetni sem), de ö meg nem lép.


Eljönnenek ugye velem programra vagy valami de kb az is ugy nezne ki hogy en hivogatom ö meg kegyesen eljön holott semmi kedve hozza.


Beszelgetni sem lehet mert nem erdekli mi van velem ez latszik, tökmindegy hogy tanulok dolgozok e vagy tanar vagyok vagy kukàs, lesz.rja mint mindent. Magukrol nem beszelnek csak tömondatokban. Dolgoztam. Ennyi volt a napja es helo.



Szoval olyan tre hogy talalkozunk beszelgetni sem tudunk semmit nem kezdemenyez doszt mindegy neki hogy hetente vagy kethavonta talalkozunk, de azert ha akarom felvisz magahoz. Es itt kezdödne az hogy nekem full alàzo lenne ha vadidegenhez aki ennyire "fa", ennyire nem erdeklem (nem veletlen CSAK alkalmit keresnek)csak ugy felmennék szexre. Volt aki kerdezte is hogy szex utan ugye nem maradnék nala.


Vagy könyveljem el hogy maradjak kenyszerapàca?

Nem vagyok ronda mielött ez vetödne fel. Csak felnött nö.


2019. szept. 14. 08:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
21%

Attól, hogy valakivel alkalmi a kapcsolatod, még lehet normális ember aki szimpatikus és a szex is jó vele.. és még beszélgetni is lehet egymással, csak meg kell válogatni a partnereid..


Nem vadidegennel kell szexelni.

2019. szept. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
71%

Az alkalmi szex csak a szexről szól. Ha nem bírja el a lelked, akkor ne menj bele és keress normális párt. Nem fogsz meghalni, ha nem dugsz x ideig, van kezed és millió eszköz is rendelkezésedre áll.

Ha nem teljesen idegennel jönnél össze, abban is benne lenne, hogy később nem lesz elég ennyi és ettől ugyanúgy nyűgös lesz a másik, mert nem ez lett megbeszélve. Ott sem azért lennél meghallgatva, mert annyira érdekli, az csak körítés.

Egyszerűen van, akinek ez nem való. Ilyen emberi igényeket (ami nem szex), nem egy ilyen kapcsolat fog kielégíteni.

2019. szept. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%

A leírt esetekben szerintem amúgy sincs értelme nagyon belemenni a szexbe, gyanús, hogy nem nagyon foglalkozna a te örömöddel, ha ennyire telibe.... az ismerkedés részt.


Amúgy biztos vagyok benne, hogy netről is lehet normális alkalmi kapcsolatot összeszedni, de azért meg kell válogatni. Így, hogy csak dugásra keresel, bevallottan, így nyilván több szemét akad a hálódba, akikkel nem sokra mész. Meg kell válogatni, kivel mész szobára, ennyi.

2019. szept. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
Kedves Kérdező, jó sok privit fogsz kapni.... :-)
2019. szept. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%

Ez sajnos ilyen. Nézz ki jól es akkor majd motivaltabbak lesznek,kedves szó,programok. Csak azt kell kikötni h kötöttség ne legyen. De akiket leirtal azok szexre sem alkalmasok nem éri meg azokkal belemenni mert rosszabb lesz mint a semmi.

Ugy igazából ritka mikor szexkapcsolat jó mert ha tényleg jön akkor az egyik fel szenved h miért nincs több ha meg erdektelen a dolog akkor be leszel feszulve h miért igy all hozzad lealacsonyito.


Ha esetleg akadna vki aki minimalis kedvesseg figyelmesseg szintet meguti akkor olyat valassz aki nem egy nagy jellem,jo az ágyban de nem szeretsz bele! Szexkapcsolatnal alap h te iranyitasz az ágyban es te mondod meg h mi igen mi nem. Máskülönben szr lesz!

2019. szept. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
Amugy gyanítom h sok pasi akiket leirtal azért nem.nyújt többet h távol tartson lelkileg h nehogy beléjük szeress. Ezek a fickok nagy,része ha talalna full extras csajt total megváltozna,es kaparna a nő utan meg komolyat akarna. Próbáld ki vmi kamu szexbomba idegen nő fotoval.Egybol elajulnak.
2019. szept. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
Gondold el fordítva h ha te neked kéne a szex de full extras pasi nem lenne csak olyan aki nem tetszik annyira de mondjuk szexre éppen jók de azok meg többet akarnának,beled lennének szerelmesedve meg közös programot akarnanak meg azt h dicsergesd őket akik nem is tetszenek. Na,akkor te hogy tartanad őket lelkileg távol,testileg közel? Valoszinu h megbeszelnel velük egy gyors tuzoltast aztán utana menjenek a dolgukra.
2019. szept. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Szerintem van valakijük vagy több is. Vagy asszexualisak
2019. szept. 14. 11:53
 9/15 anonim ***** válasza:
0%

Az a baj, hogy ha alkalmi kapcsolatot akarsz, akkor nem az lesz a lényeg hogy érdekelje a partneredet mi van veled, sőt, az sem valószínű hogy monogám lesz,hiszen miért legyen, ha csak szexre kellesz?...


Ne úgy képzeld el az alkalmi kapcsolatot mint a filmekben, hogy törődnek veled, érdeklődnek és lovagiasak, mert az már nem alkalmi kapcsolat.


Amit te vársz, az inkább egy kapcsolat kezdete... Ha alkalmit keresel, meg kell tanulnod hogy azzal foglalkozz ami neked jól esik, testileg, és ne lelkileg közeledj az adott sráchoz, és tudatosítsd magadban, hogy valószínűleg nem te vagy az egyetlen ebben a szerepben.


Szerintem nőként ezt elég nehéz, valahol mindig remél az ember, főleg, hogy ha jó a szex, és esetleg még emberileg is jól kijöttök..


ha közös programokat, törődést akarsz, akkor ismerkedj, ne alkalmit keress... esetleg annyit tehetsz, hogy könnyebben beadod a derekad,ha hianyzik a szex


20/l

2019. szept. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

De engem ez a közömbösség nemhogy a szexröl, az életemröl is lehoz.

Nem az hogy ismerkedni kapcsolatot akarnêk velük, tudom hogy csak a szexröl szolna, de hogy igy hatradölve vàrjàk a sültgalambot, es ha nem irok 2 honapig az sem hatja meg, amikor egy idegen összes temaja annyi hogy joreggelt meg ilyenek es ezzel ki is merült, ezt alig birom elhinni hogy ez lenne a normalis szexkapcsolatokban.

2019. szept. 14. 12:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!