Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 35 év feletti elvált vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

35 év feletti elvált vagy megromlott házasságban élő nők véleményére vagyok kíváncsi. Belemennél-e alkalmi kapcsolatba egy 5-8 évvel fiatalabb vonzó férfivel? Elveted, hogy szimplán alkalmi kapcsolatot ápolj, vagy nem? És miért?

Figyelt kérdés
2017. febr. 12. 01:08
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy igen.
2017. febr. 12. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%

Személyiségfüggő.-De én határozottan nem így vagyok összerakva'....

Nem tudnék érzelmek nélkül,alkalmanként "szimplán"csak úgy ellenni valakivel.Számomra fontos,hogy több legyek az illetőnek mint egy leemelt árucikk a polcról-éppen akciósan'vagy bónuszként....

Szóval ha beszippantom valaki illatát és hozzásimulok azt első körben lelki-érzelmi indíttatásból "teszem" és annak viszont úgy van értelme ha a másik fél isnyitott

2017. febr. 12. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
# - is nyitott kifacsarni magából némi érzelmet.
2017. febr. 12. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
41%

×2-3-Jó amit írsz,-de így sokáig magányos leszel.Az ilyen (és a legtöbb)pasi szexet akar-meg is kapják hisz azért hajtanak.

Alkalmi kapcsolatban vagyok jelenleg,tart amíg tart.

2017. febr. 12. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
alkalmi kapcsolatban nagy az esélye, hogy magányos maradsz. jó a közelség először, és valaki hozzád szól, és keres... de aztán hiányzik, hogy érdeklődjön, meglepjen, tervezzen veled, büszke legyen rád, elmesélje, ami érdekli.
2017. febr. 12. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Tehát a kérdező egy 35 feletti, elhanyagolt nő?

Ha belemegy az alkalmiba elöszőr majd tetszik neki aztán egyre rosszabb lesz hogy csak "arra" kell...

2017. febr. 12. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Sosem voltam nyitott ilyen jellegű kapcsolatra, ezen se a válás, se a korom nem változtatott.

Biztos van olyan, akit ez érdekel, de ő eleve ilyen típusú.

2017. febr. 12. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

El kell döntened,hogy mit akarsz. Ha valóban csak alkalmi kapcsolatot, akkor menj bele, nincs ezzel semmi baj. Viszont az nem biztos,hogy amennyiben hosszabb távon működik ezen a dolog nem fogsz Hozzá kötődni érzelmileg is. Vagy éppen Ő Hozzád.

Az a fontos,hogy azonos szinten tudjátok kezelni a kapcsolatot mindketten. Ha esetleg érzelmek alakulnak ki mindkettőtök részéről, akkor lesz egy szuper pasis kapcsolatod, de ha ez csak egyikőtök részéről működik, a másik fél pedig marad az alkalmi (szex) kapcsolat jellegnél...azt már nehéz lesz kezelni.35 év felett már nehéz érzelemmentesen, kizárólag szex céljára kapcsolatot fenntartani. Pont a korábbi csalódások miatt inkább a stabilitásra, a kötődésre törekszenek.

2017. febr. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Elváltként, mivel a magam ura vagyok, elvileg nincs kifogásom az ellen, hogy szex kapcsolatban legyek. (egyéjszakás stb kizárva)Voltam is ilyenben jó ideig ugyanazzal a partnerrel. De az illető egy bő tízessel idősebb volt nálam. Nekem nincs igazán indok arra, hogy egy fiatalabb sráccal legyek, mert azok nem vonzanak. Szóval a kérdés, hogy mi itt a kérdés. Az alkalmi kapcsolat ténye (miért ne, de csak óvatosan, mert elpazaroljuk azt az időt amíg még normális társat találhatunk magunk mellé) vagy az életkor? Mert az megint egyéni, nálam biztos nem játszana, másnál meg igen.
2017. febr. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az alkalmi kapcsolatot elvetném, érzelnek nélkül nem tudok szexelni. Tartós ellen nem lenne kifogásom

🤔😆

2018. szept. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!