Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért félnek a lányok a szextől?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért félnek a lányok a szextől?

Figyelt kérdés
Volt egy randink, nagyon bejöttünk egymásnak. Második randinak azt gondoltam feljön hozzám, de teljesen felkapta a vizet és közölte, hogy nem egymást keressük akkor és letörölt.
2019. szept. 14. 11:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nálam pontosan úgy van, ahogy a 10. írja.
2019. szept. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Jesszus. Én se félek a szextől, de attól még kivártam a több mint fél évet.
2019. szept. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
nem a szextol felnek, hanem az olyan kisfiuktol mint te
2019. szept. 15. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha fél, rengeteg oka van rá. Átlag férfi erősebb, mint az átlag nő. Simán megfojthatod, ha olyanod van. Őszintén nem értem, hogy mernek a nők ismerkedni. Vagy megerőszakolhatod. Ennek nem kell egy sikítozós dolognak lennie, elég, ha lefogod, nem hallgatsz a nemre, ő meg annyira beszarik, hogy inkább hagyja magát, hisz nem tudja, mire vagy képes.

Akkor ott van még a terhesség, biztos nem nagy élmény teherbe esni egy második randitól.

2019. szept. 15. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!