Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A fiúk is "félnek" az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk is "félnek" az első szextől ha új barátnőjük van?

Figyelt kérdés
2012. okt. 10. 11:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
56%
Csak a saját nevemben tudok beszélni. Nem félek, de tartok tőle, hogy elb*szom (és még stílusos is).
2012. okt. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Szerintem azért csak ott van bennük a ,,teljesíteni akarás,, ... :/

19/L

2012. okt. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem, nem félnek. Bár lehet, hogy a 15-16 éves minipocsök félnek, de idősebbek nem.
2012. okt. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Inkább izgalomnak mondanám, mint félelemnek, természetesen ők is izgatottak. Hogy milyen szinten, az viszont egyéni dolog, illetve a felek kapcsolatának milyenségén is múlik.

Van, aki annyira izgul (rá már mondhatom, hogy fél), hogy nem is áll fel neki elsőre.

2012. okt. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ugy vettem észre, egyre inkább. Jajj: jol nyalok-e elötte, milyen gyorsan fogok elmenni, hogyan értékeli a f méretemet, mekkora volt az elözö f ami benne járt, sikerül-e elélveztetnem, nem lesz-e terhes, ....?
2012. okt. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

hm.. sztem izgalom mellett kicsit feszultek is..

de nem baj, aranyosak:D

2012. okt. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha ennyi hülyeség járna a fejemben, mint amennyit leírtál, ötös, akkor neki se kezdenék semminek. :D
2012. okt. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
én lány vagyok de mi ez, hogy "félnek"?! alig várják/várom :)
2012. okt. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Sőt nem csak fiúk, hanem felnőtt férfiak is. Ahogy észrevettem, az első szexuális együttlét nekik a férfiasságuk alfája és omegája, ami persze marhaság, de ezt úgysem lehet nekik megmagyarázni.:)
2012. okt. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Persze, hogy várom az első alkalmat, de ez nem zárja ki, hogy túlizgulom.

10+ évig csak egy nővel voltam. Ezek után persze, hogy félek, hogy jól teljesítek-e, működni fog-e az, ami egy évtizeden belül bevált.

2012. okt. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!