Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi azzal a gond, hogyha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi azzal a gond, hogyha valaki felszínes?

Figyelt kérdés

Férfiként megmondom őszintén felszínes vagyok, odavagyok a szép női arcokért, testalkat nekem annyival másodlagos, hogy vonzónak tartom vékonyabbakat és a teltebb nőket is, de ha nem tetszik lehet akármilyen vonzó nem fog később se tetszeni.

Viszont tartós kapcsolatot keresek és ugyanúgy számít nekem a belső, mint a külső, tehát ne legyen bunkó, lekezelező, számító, hanem kedves, aranyos, szeretettel teli, érezzük jól magunkat együtt és ennyi.


Küllemre elég válogatós vagyok és bevallom felszínes vagyok, mert nem tudnék olyan nővel együtt lenni, aki nem igazán tetszik. Mert, ha nem tartom csúnyának, de szépnek se akkor inkább nem vágok bele, mert tudom jól, hogy nem vonzana.


Viszont miért probléma, ha valaki felszínes? Attól még lehet, hogy normális párkapcsolatot keres az illető, csak neki fontos a küllem és számomra az arc a legfontosabb. Van akinek kevésbé fontos a külső van akinek jobban miért megvetendő az, hogy én csak a számomra és ismétlem SZÁMOMRA nagyon szépnek tartott nővel legyek együtt? Inkább vagyok egyedül, mint olyannal, aki nem tetszik vagy nem igazán tetszik.


2019. szept. 14. 13:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Èn ezt amit te leírtál nem mondanám fèlszínesnek. Nyílván nem csak neked fontos, hogy arcra bejöjjön az illető hanem mindenki másnak is.
2019. szept. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ez még nem felszínesseg.
2019. szept. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Most akkor felszínes vagy, vagy érdekel a belső is?
2019. szept. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Kérdezö nekem is a nagyon szép fiatal arc az elsö
2019. szept. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Lehet túlítélem magamat, csak mikor barátommal beszélgetek mintha nem értené meg az érzéseimet, hogy beszélgessek minél többet a másikkal, aztán hátha jobban megtetszik. Őt nem érdekli annyira a küllem és mintha úgy kommunikálná le velem, mintha az lenne a normális amit ő gondol. Másik haverommal is ezt tapasztaltam, ő egyszer jól lecseszett amiért első netes találkozó alkalmával első látásra nem jött be a másik, szerinte több esélyt kellett volna adni neki. Képeken szépnek tünt, de élőben már nem volt az. Így úgy vagyok vele inkább vagyok felszines, de őszinte, mint álszent, aki másokat hülyít.
2019. szept. 14. 13:53
 6/10 A kérdező kommentje:
Meg nálam olyan tényezők is befolyásolnak, hogyha tetszik az arca, de a foga olyan amilyen akkor elriaszthat. Tudom hogy a külső mulandó, de fiatal vagyok és inkább élnék a mának, minthogy azon gondolkozzak hogy fogunk kinézni 30 év múlva.
2019. szept. 14. 13:56
 7/10 anonim ***** válasza:
55%
A férfiak többsége ilyen csak nem vallják be
2019. szept. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ezt se értem. Az ember alapjáraton a vonzó külsőhöz fog vonzódni. Akkor vagy felszínes ha a külső mellett nem nézed a személyiségét. Vannak olyan belső tulajdonságok amiket elvársz egy nőtől? Ha igen akkor nem vagy felszínes.
2019. szept. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Csak idegesítő h állandóan a nőknek mondják h adjanak le az igenyeikbol
2019. szept. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 he84 ***** válasza:
Hát ez már részben, avagy kicsit felszínesség. Plusz mellette erősen válogatós is vagy. És csak mert valakinek szép arca van, nem azt jelenti, hogy akkor belsőre is tuti minden oké. Nem szép dolog külső alapján ennyire ítélkezni és kiszűrni a nem túl szép, meg az átlagos nőket, ők is rendelkezhetnek jó belsővel, nem főleg a külsőtől függ a belső. Persze te tudod.
2019. szept. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!