Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Laila Qassam kérdése:

Szerintetek ez mi?

Figyelt kérdés
Anno 10 évig éltem együtt a volt párommal. Most hogy újra egymásra találtunk Facebookon megbeszéltük hogy lejön hozzám. Sok mindent elmesélt az életéről többek között hogy nagyon sokat dolgozik. Régen is dolgos ember volt. Első találkozás előtt Messenger írtam neki hogy tud e kölcsönadni mivelhogy albérletben lakom. Aztán hétvégén mikor lejött azzal kezdte mennyit kérsz és amennyit kértem annyit tett le az asztalra. Rákövetkező hétvégén szintén volt nálam megcsinálta a konyhában a villanyt mert hozzá cuccokat mindezt ingyen. Most pedig hogy lejött szintén adott pénzt a cipőre amit kinéztem magamnak egy szóra adta. Lényegében nem kevés pénzről van szó. Ami nekem furcsa hogy abban állapodtunk meg hogy ő hív hogyha van valami. Ami igen rendszertelen. Persze nem is akarom ráerőltetni magamat mert tudom hogy sokat dolgozik. Amióta Facebookon találkoztunk háromszor volt nálam. Beszélgettünk néha egy egy vicces megjegyzés elhangzott részéről például hogy milyen bugyi van rajtam. De ezen kívül semmilyen más közeledés felém részéről nincs vagy legalábbis nem volt a három alkalom alatt. Ma is csak két óra hosszát volt itt mert dolgozott egész nap és ment haza pihenni viszont a pénzt itt hagyta a cipőre meg még többet is akart adni. Megtehetné hogy itt alszik nálam de egyszer sem mondta ha három alkalom alatt hogy esetleg akarna itt aludni vagy bármi egyebet is akarna tőlem. Annyit mondott ma is hogy én voltam neki az igazi és azóta gyógyszeren él és soha nem tudja feldolgozni hogy elveszített. Ezt meg tudom érteni viszont nem értem hogy miért nem közeledik felém. Meg úgy egyáltalán nem értem hogy miért adja nekem a pénzét csak úgy ajándék ha nem akar tőlem semmit. Lehet bátortalan? Vagy esetleg később fogja elmondani?

2019. szept. 14. 17:38
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Valószínű rosszul fogalmaztam. Voltaképpen Csak kíváncsiságból kértem tőle kölcsön hogy vajon mit lép rá mivel régről ismerem. Szóval nem lehúztam Mert van pénzem. Engem a reakciója lepett meg hogy több mint húsz év után mivel hogy akkor láttam utoljára. Egy szóra adott és nem azt kérdezte hogy mire kell hanem hogy mennyi kell. A cipő pedig telefonos beszélgetésünk során került szóba. Ekkor mondta hogy vegyem meg ő kifizeti. Természetesen az eddig kapott összegeket félretettem és vissza fogom neki adni csak még várok mert igazából nem tudom őt hova rakni magamban. Nem beteg ember egyébként csak szedi ezt a rivotril nevezetű gyógyszert. Anno a kapcsolatunk 10 évig tartott. Ennyi időt bírtam mellette mivel rengeteget ivott napi szinten és tíz évig vártam arra hogy megváltozzon ami nem történt meg. Elmondása szerint mikor szakítottam vele ez miatt akkor magába fordult és ezt a gyógyszert írták fel neki. ismerem ezt a típusú gyógyszert azt is hogy milyen betegségekre adják mondtam is neki hogy te nem vagy skizofrén. Ma már úgy tekintek rá mint egy jó barátra. Viszont őt nem tudom hova tenni ilyen szempontból mert nem beszél róla. Ezért van bennem ez a kérdés hogy mi ez.
2019. szept. 15. 03:57
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!