Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok! Mennyire zavar titeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Mennyire zavar titeket ha egy pasinak mondjuk teltebb ajkai vannak?

Figyelt kérdés
Vagy egy picit csúnyábban mondva enyhén duzzadt:)
2010. okt. 9. 17:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
hát...mennyire? egyből eszembejutott az a mária vagy kiazisten akinek olyan a szája mint másnak a s*gge... szval azért van ami csúf tud lenni, de alapvetően a telt ajkak jók.:D
2010. okt. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
JóJó de én pasira vagyok kiváncsi( ha neki van)
2010. okt. 9. 17:47
 3/9 A kérdező kommentje:
am köszi a választ:)
2010. okt. 9. 17:47
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Csúnyán telt?:D szerinem jobb mintha vékony lenne..
2010. okt. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

ez miért zavarna bárkit? Nekem bejön így is, úgyis. Ha a külsőt nézzük, akkor a lényeg, hogy jóképű legyen. Ha jól áll neki a vastag szj, az rendben van de azokat a buzeránsokat, akik alfahmínek képzelve magukat csücsörítgetnek rózsaszín pólóban, és a tükörben fényképezkednek lány fülbevalóval, na az irtó gusztustalan.

De ha valakinek természetesen olyan, az minden bizonnyal jól is áll neki, és az meg bejön.

18L

2010. okt. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
hát kinek mi a csúnya?? vannak egészen enyhén aztán közepesen.. de csak úgy általánosságba kérdezem mert gondolom sokak úgy vannak vele hogy a már szinte teljesen duzzadt az egyáltalán nem vonzó:)
2010. okt. 9. 17:52
 7/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ kedves harmadik :))
2010. okt. 9. 17:52
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
hát persze, értem én, csak én elképzeltem egy pasit olyan ajkakkal...sosem lehessen tudni :D -első voltam.
2010. okt. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A páromnak kicsit teltebb.. (nekem is telt) és imádom.. annyira jó simogatni az ajkait, megcsókolni :$ szeretem ^^

19L

2010. okt. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!