Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fèrfiak ti mit gondolnátok erről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fèrfiak ti mit gondolnátok erről?

Figyelt kérdés

Adott egy csaj haverotok aki nagyon kedves veletek, bármire megkêritek segít nem mond nemet, nagyon jól kijöttök barátilag sokat beszèltek neten ès találkoztok is. Viszont ha pár napig vèletlen nem írtok a lányra ő sem ír rátok. Vagy ha ír 1 hónap után.

De ha meg ti keresitek akkor rögtön válaszol találkozni is szívesen találkozik veletek....


Mi lenne egy ilyen lányról a vèlemènyetek?


2019. szept. 15. 17:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Haver. Pont. Mi lenne a véleményem? A 'haver' tökéletesen jellemzi a két ember közötti kapcsolatot.

Nem keresik egymás társaságát aktívan (=> nem barátok), de ha úgy alakul, akkor jól elvannak egymással.

2019. szept. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
45%
Ilyen nincs, ez pont fordítva működik. A férfi teper, a nő menekül. Lehet itt szó barátságról, vagy annál többről.
2019. szept. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Na akkor folytatom, van hogy hetekig mindennap beszèltek vele csak aztán lesz egy kis szünet majd amikor újból elkezdtek beszèlni megint hetekig elvagytok.
2019. szept. 15. 17:37
 4/10 anonim ***** válasza:
Welcome to friend zone!
2019. szept. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%
1 hónap... 😃 3 éve várom, hogy írjon. Pedig állítom, ha én keresném, akkor simán el tudnánk beszélgetni-sztorizhatni órákig.
2019. szept. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
5 miért nem írsz rá? :O
2019. szept. 15. 19:48
 7/10 anonim ***** válasza:
Volt ilyen nekem is, igazából nem érdekeltem, csak ha unatkozott el volt velem, bizony friend zone,az se, mate zone, tiltottam 3 év után.
2019. szept. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez a normális ha csak Te nem akarsz véletlenűl haverságnál többet! Nekem is van fiú haverom félévente egyszer de volt évi is, egymásra írunk és találkozunk kivesézzük kivel mi történt és utána elköszönünk egymástól. Ez 15 éve így megy köztünk!
2019. szept. 15. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem vagy olyan fontos neki mint szeretnéd. Mint amilyen ő neked.
2019. szept. 16. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem akar tőled semmit. Haver vagy, egy ismerős. Ennyi.
2019. szept. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!