Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Mit gondolnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mit gondolnátok (jót/rosszat), ha kiderülne, hogy a randipartneretek tőzsdézik, vagy ha a jelenlegi párotok elkezdene tőzsdézni?

Figyelt kérdés
2017. nov. 8. 14:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
54%
Én már két éve foglalkozom forexel és bináris opcióval, és most jutottam el arra a szintre, hogy kezdek belőle megélni. :D Én egy remek pénzkereseti lehetőségnek tartom, ami szabadságot biztosít az embernek. Nekem nem is a pénz számít, hanem hogy ne legyek rabszolga. Nem bírom elviselni a rabszolgaéletet, ez adott kellő motivációt ahhoz, hogy a bukások után is újra felálljak és ne adjam fel. Az emberek 95%-a feladja, mert nem képesek fejlődni, megmaradnak gyenge jelleműnek. Ez az egész forex, tőzsde szakma egy hihetetlen önfegyelmet igényel, amit az ember megtanulhat, szóval emberileg még fejlődhet is, ha sikeres kereskedő válik belőle, ami nem 1-2 nap alatt megy végbe, hanem akár évek alatt.
2017. nov. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha ésszel csinálja, nem zavarna, de ha hülyén... Akkor sem, mert nem az én pénzem. :-)
2017. nov. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
38%
A tőzsde a gazdagok játéka, szóval meglepődnék, hogy ennyi pénze van kvázi rulettezni.
2017. nov. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
5%

#3

Te rettentően buta vagy.

2017. nov. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

attól függ milyen hatással lenne rá

én is toltam régen amolyan hobbi szinten, egész jól is ment egy darabig

tanulságos volt, de nem vágyom rá vissza


ha neki nem gond és nem őrjíti meg, nem állandóan csak a tőzsde-tőzsde-tőzsde, akkor nem gond

2017. nov. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%
Nálam ez kizáró ok, sajnálom!
2017. nov. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
6.: indokolninis tudod?
2017. nov. 8. 14:37
 8/11 anonim ***** válasza:
31%

7


Hazárdjátékosokkal nem állok le. Ha eltőzsdézi az összes pénzét, akkor mi lesz? Én tartok el senkit, kivéve persze majd a gyerekeimet, amíg tanulnak.

És hiába mondod, hogy ez nem szerencsejáték, mert az.

2017. nov. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
93%

#4


A legtöbb tőzsdéről írt "tankönyv" azzal indít, hogy kis befeketetéssel nem fogsz nagy pénzt csinálni, maga a szerző 10.000 euroval indult és így csinált magának jövedelmet, hasonlóan több év alatt, mint te is. Nem sok embernek van ennyi pénze csak úgy a mellényzsebben, akik pedig a minimális "100 euro"-val indulnak neki azok el is bukják szépen az egészet.


Tanítani pedig nem szoktak nagyon, a legtöbb cég leszarja a belépőit "iforex" meg barátai.

2017. nov. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
58%

Én 17 évesen forexszel kerestem meg a zsebpénz-kiegészítést. :D De annyira már nem vonz a dolog.

Ha akarja, csinálja. Én viszont maradok a reálgazdaságnál.

2017. nov. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!