Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyszerűen miért ilyen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerűen miért ilyen a barátnőm? ( LÁNYOK, fiúk légyszíves)

Figyelt kérdés
Akár hányszor kicsit oda bújnék a barátnőmhöz vagy átölelném kicsit megpuszilnám állandóan ellök magától, hogy én hagyjam békén mert ő nem szereti aztán elkezd nyávogni. Meg amugyis milyen kapcsolat az olyan, hogy nem lehet hozzá érni a másikhoz. De viszont ha kicsit össze kapunk mert megmerem neki mondani a véleményemet akkor bezzeg oda tud jönni hozzám hízelegni vagy ha a boltba vagyunk és kell neki valami. A másik meg az akár hányszor a városban is kint vagyok elég sokszor azt látom, hogy a lányok hogy örülnek neki, hogy a barátjuk oda búj hozzá vagy átöleli és meg puszilja olyankor csak elmosolyognak rajta és hozzá bújnak a barátjukhoz. Meg amugyis tudtommal meg a lányok szeretik, hogyha a barátjuk olyan, hogy néha oda bújnak hozzájuk és ilyeneket csinálnak.Ez meg (?) az én barátnőm? Néha olyan bun#ó tud lenni az emberrel, hogy az hihetetlen a másikat ellöki magától a kutyája meg persze oda mehet. (: - "jaj kis kutyám gyere csak ide feküdj ide mellém"). Amúgy néha akkora egy bun##ó tud lenni velem csak nem tudom miért. De hogyha valami kell neki akkor meg hisztérikázik...
2019. szept. 15. 20:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem ebben nem egyezik az igényszintetek.


Próbáltad megbeszélni vele?

Hány éves vagy?


miota tart a kapcsolat?

2019. szept. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Savlekotő ***** válasza:
96%
Tehát akkor vagy jó ha neki épp jó vagy vásárolni kell neki valamit gondolom a te pénzeden,jó nagy balek vagy,eleve más a szeretet nyelvetek lehet, de messziről látszik h nem szeret még egy introvertált se löki a párját el,csak ha letolja mert csak van neki érdekből nem szeretetből a kutyáját szereti téged nem..
2019. szept. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Hányszor próbáltam vele megbeszélni tojik rá amúgy 2 éve
2019. szept. 15. 20:31
 4/12 A kérdező kommentje:
Én 24 vagyok a barátnőm 25
2019. szept. 15. 20:31
 5/12 anonim válasza:
76%
Csak kihasznál,legyél erős és mond meg neki,vagy írd meg,hogy vége.Utána HA magától rájön a hibára,és bocsánatot kér akkor még lehet valami.De neki akad 5pasi aki még dugná,neked nem biztos hogy nem akad más.A te életed!
2019. szept. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Savlekotő ***** válasza:
95%
Két éve tojik rád.. Már két hónap után kivágtam volna ha nem változik,vagy legalább színlelje a vásárlásért cserébe h a kutyájánál fontosabb vagyok.
2019. szept. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem azonnal tedd lapátra. Aztán untyulipuntyulizzon a kutyukájával.

Ez nem állapot.

2019. szept. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Azthittem az exemmel vagy de nem :D
2019. szept. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Talán mert nem szerelmes beléd. Te tudod, neked ez így mennyire jó...
2019. szept. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Ja igen a másik fele a dolognak mikor esténként van a tv zés amikor én tvzek és ő alszik akkor vegyem halkabbra a tvt mert ő nem tud aludni jólvan oké le veszem a hangerőt tényleg de ha viszont én alszok és ő tvzik akkor neki nem kell lehalkítani a tv t mert nem hallja hiába kérem meg hogy vegye halkabbra légyszíves nem még hozzá se nyúl a távírányítóhoz...

A másik meg az ágyban néha alig férek el tőle ő úgy feküdhet ahogy akar ahogy neki jó kényelmes hiába vannak nekem kényelmetlen helyzeteim és hiába szólok neki hogy légyszíves kicsit máshogy feküdj mert nem férek el nem ő úgy marad mert neki az kényelmes és úgy jó de ha bezzeg én megyek oda hozzá hogy hozzá bújok ő nem nem szereti de bezzeg a kutyájának legyen hely az ágyban ő elférjen neki legyen kényelmes nekem nem ugye? Sőt olyan is volt mikor a földön kellet feküdnöm, aludnom mert ő meg a kutyája kényelmesen az ágyba feküdt

2019. szept. 15. 21:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!