Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan, hogy nőknél szexhez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy nőknél szexhez való viszony megváltozik?

Figyelt kérdés

Mondjuk átlagosrol értékre.

Pl: Normal hosszabb tartó kapcsolatok,heti 2,3 szexel, szakitas után sok ideig kimaradt szex,utana meg olyan idoszak amikor gyakran lenne rá ingerenciatok,vagy sokat gondoltok a szexre,vagy szexistava váltók,pl kapcsolatbol ez a resz érdekel jobban?


2019. szept. 16. 19:33
 1/8 Savlekotő ***** válasza:
Csak egy szükséglet a szex,mint evés ivás stb,férfinak nőnek is pusztán szükséglet amit túl misztifikálnak rizsát tettek köré, ha nem kapsz persze h vágysz rá v még többre vágyik, sok nő be is dilizik a hiányától és sárkánnyá válnak, csak ők érzelmekhez kötik rizsához ez a kapcsolat házasság illúziós szerelem,emiatt nem tudnak pusztán szexelni,vannak nők akik nem kötik semmihez még kapcsolathoz se,se érzelmekhez pusztán kielégülést keresnek,ők kiegyensúlyozottabbak is.
2019. szept. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Vagy csak nem mutatajak. Te nem tudjatod belül mi jatszodik le bennük. En nem hiszem h szét lehetne a testet meg a lelket valasztani.

Tudosok szerint ferfiak se tudjak,mert ha serelem éri őket akkor nem all a cerkajuk,ha menne nekik erzelem mentesen akkor állna nőre mindig.


De ne kanyarodjunk el a kérdésről,köszi!

2019. szept. 16. 19:47
 3/8 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva amikor nem volt párom akkor a szex gondolata kb havonta egyszer tört rám, még pedig a menstruációs cikluson közepén, amikor ugye a legtermékenyebb a nő, tehát csak színtiszta biológiai szükségletként jött rám a gondolat.

Mondjuk én szerelem, kötődés nélkül nem tudnék és nem is akarnék szexelni senkivel.

De tudom, hogy ez nem minden nőnél van így, szóval az én esetem sem általános.

Viszont mióta van párom azóta gyakrabban van kedvem hozzá, hetente többször.

Továbbra is érzem (illetve most a terhességem alatt nem) azt az időszakot amikor legjobban dolgoznak a hormonjaim, de azon kívül is vágyom rá.

Szóval szerintem ez elég összetett dolog.

Szükséglet, érzelem és hormonfüggő is, hogy mikor éppen mennyi amennyi jól esik.

2019. szept. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Savlekotő ***** válasza:
Pedig szét lehet,ezért működik jobban egy sima szex kapcsolat vagy nyitott házasság mig a kényszer hűséges verzió fatigra megy 2 3 4 év alatt. Nagyon sok nő is szét tudja választani a kettőt.
2019. szept. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nálam is mindig egy adott férfi hozza ki belőlem az állatot! 😅

Szóval kell hozzá érzelem! Ha nincs érzelem, nincs vágy!

2019. szept. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Akik azt írják h kell hozza erzelem azoknak mi van a hormonjukkal? Azok nem érzik h van amikor több szexre vagynanak vagy azon pörög az agyuk?
2019. szept. 16. 20:32
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha a nyelvtannal is annyit foglalkoznál, mint a szexszel, akkor még válaszolnék is érdemben... 🤦
2019. szept. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Utalom az erintokeprnyos telot! Ne ezen akadjunk már meg!
2019. szept. 16. 23:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!