Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok; nök összejönnètek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok; nök összejönnètek egy vak sráccal aki a szūleivel ès nincs állása?

Figyelt kérdés
Ha ien mièrt ga nem mièrt nem?

2019. szept. 19. 09:49
1 2 3 4
 21/37 A kérdező kommentje:

Mèg annyit anyum skrisofèn meg dedressziòs èn meg bipoláris depressziòban szenvedek.

Egyèbkènt felvettem a kapcsolatot egy alapìtvánnyal akik látássèrūltekkel foglalkoznak, de eddig semmi.

2019. szept. 19. 11:04
 22/37 anonim ***** válasza:
67%
Jólvan és a bipolaritásnak mi köze a kérdéshez?
2019. szept. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 A kérdező kommentje:

Ahhoz semmi!

Csak pszichèsen is kezelnel ez mègegy rossz pont nálam.

2019. szept. 19. 11:23
 24/37 anonim ***** válasza:
100%
Egy főiskolai szaktársam apukája vak és masszőrként dolgozik a helyi fürdőben! Találkoztam is már egyszer vele. Szóval ez nem kifogás.
2019. szept. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
49%

Kedves Kérdező!


A legtöbb ember valószínűleg egy napot sem bírna ki vakon. Többek között én sem. Már az tiszteletre méltó, hogy egyáltalán bírsz így élni. Elolvastam a válaszokat és teljesen ledöbbentem, hogy egyes emberekben semmi érzés, empátia, tisztelet nem szorult.

Kérdező, egyet tehetsz, keress egy olyan közösséget, ahol családtagként bánnak veled, elfogadnak téged és magadhoz mérten a legjobbat hozod ki magadból. Nem tudom milyenek az otthoni körülményeid, hogy érzed otthon magad.

Írtad, hogy anyukád skizofrén, nos ezt biztosan nem lehet könnyű még családtagként sem tolerálni.

Kitartást kivánok és sok erőt, mert szükség lesz rá.

2019. szept. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 A kérdező kommentje:
JRA betegsègem van, de ez sem kifogás rudom az ujjaim eldeformálòdtak aki akar annak e-mail kūldök tehát autoimmun beteg vagyok nem kifogásokat keresek mert itt semmi sem az !
2019. szept. 19. 12:03
 27/37 anonim ***** válasza:
46%

Lusta meg kifogásokat kereső emberrel nem is vagyok empatikus.


Vegyél példát róluk, ők nem kifogásokat keresnek, hanem megtanultak a nehézségeikkel együtt élni, és kihozni magukból a legtöbbet, a kérdező meg csak hisztizik, elvárásai vannak, de a kisujját sem mozdítja, hogy jobb legyen neki:


[link]

[link]

Beethoven hallássérült volt, és mégis zenélt és zenét szerzett, nem is akármilyeneket.

2019. szept. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Szerintem első körben tedd rendbe magad, keress egy hobbit, munkát, bármit amiben örömöd leled. Vidd pozitív irányba az életed. Teljes mértékben megértem, hogy vágysz egy nőre, hiszen társas lények vagyunk. De nézz szét a világban mennyi, mennyi magányos ember rohangál, aki nem találja a párját. Sok gyönyörű nő, férfi, diplomás, nem diplomás, aki rendben van anyagilag sorolhatnám. Mégse találja a helyét. Azért nem indulsz negatívan, mert olvasd vissza magad. Vak vagyok, súlyos gondok vannak a családban, nincs munkám, nincs saját életem. Így nem szabad indítani. Mi a pozitív tulajdonság? Mi az amit szeretsz magadban? Mi az amiben tényleg jó vagy, mi az amivel te ki tudod egészíteni a másik életét? Az emberek sajnálatával nem sokra mész. Ne ezt keresd, ne az empátiát, főleg ne egy ilyen oldalon.
2019. szept. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 A kérdező kommentje:

34-es!

A baj, hogy nemtudok kibèkūlni a helyzetemmel depis vagy 16 ève erre mèg pár lapáttal rátett a látásom.

Orvosokhoz járok nèha anyuval a boltba elmegyek ennyi!


Tudom nem kellene senkinek ilyen ember társnak már règ letettem ròla csak megkèrdeztem.

Aki meg a munkával hadakozik annak ūzenem dogozzatok mit èrtek vele hiába van pènz az egèszsèget nem lehet megvenni/megvásárolni...

Egy "munkakerūlö"!!!

2019. szept. 19. 14:58
 30/37 anonim ***** válasza:
100%
Nah látod!Ezen kell változtatni. Nem szeretsz így élni igaz? Én teljes mértékben megértem, hogy nagyon nehéz rossz látással élni! DE! Ki kell hozni magadból a maximumot. Felismered a problémát, látod, hogy van probléma! Érzed, hogy depresszióval küzdesz. Hidd el nem a rossz látáson múlik a párkapcsolat és a szerelem. Dehogy is! Inkább azon, hogy ki hogy áll az élethez. Azért vannak a problémák, hogy meg oldjuk. Szedd össze magad és próbáld meg élvezni az életet. Mert úgy veszem észre sok sok évig nem tetted.
2019. szept. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!