Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok; nök összejönnètek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok; nök összejönnètek egy vak sráccal aki a szūleivel ès nincs állása?

Figyelt kérdés
Ha ien mièrt ga nem mièrt nem?

2019. szept. 19. 09:49
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy empatikus vagyok, és pl. segítek a boltban egy látássérültnek, még nem vagyok önsorsrontó.

Halmozottan vannak jelen a családban olyan betegségek, amik öröklődnek, és megkeserítik az egyén és a család életét.

Elismerem: egy napot nem bírnék ki vakon. Ez így van. Szörnyű lehet. Pont ezért nem kockáztatnám, hogy vak legyen a gyerekem.


Ez egy teljesen normális, és egészséges emberi viselkedés. Akkor is, ha a kérdezőre nézve ez igazságtalan és kegyetlen.


De ahogy itt is: mindig lesz olyan, akinek ez se számít, így is elfogadna. Kérdés, hogy neked kell-e.

Ha egyszer sikerül szerelemre találni, akkor azt a lányt nagyon, de nagyon becsüld meg!

2019. szept. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
100%
Vak lányként mondom hogy nem. Tedd rendbe az életed. Nem a látásprobléma a gond. Hanem az állástalanság. Vakon is lehet dolgozni pl irodában. Ha nincs képzettséged, tanulj. Ma ez már nem akkora hátrány mint 30 éve.
2019. szept. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 A kérdező kommentje:

Nem keresek már társat akkor se találtam mikor mèg jòl láttam beleuntam!

Sokminden megviselt már fiatal lètemre

Ilyennek is lenni kell;)

2019. szept. 19. 23:18
 34/37 anonim ***** válasza:
100%
37-es vagyok. Mint írtam hasonló helyzetben vagyok ami a látást illeti. A többi válaszadó csak tanácsot adott, 1-2 kivétellel senki nem ítélkezett. De úgy látom te csak kifogásokat keresel és hisztizel. Akkor maradj egyedül.
2019. szept. 19. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 A kérdező kommentje:

Amikor dolvoztam 4 òrásnak vett fel a fönök .

50 ezret kerestem!

Az sem elèģ semmire.

2019. szept. 20. 07:04
 36/37 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az alábbi kérdéseim lennének:

- napi szintű támogatásra szorulna-e tőlem, ha összejönnének, vagy sem?

- keres-e állást, milyen valószínűséggel lesz állása huzamosabb időn belül?

- van-e szándék benne különköltözésre a szüleitől?


Abban az esetben összejönnék vele, ha nem kellene máltau szeretetszolgálatot, vöröskeresztet játszanom mellette, mert nagyon nem vagyok ilyen típus. Ismertem másféle fogyatékossággal rendelkező embereket, az egyikükkel simán összejöttem volna, ha nem lett volna akkor párom és külsőre tetszett volna, a másikkal semmi pénzért, mert konkrétan aki kapcsolatba került vele, attól ELVÁRTA, hogy a saját programjait, életét, életritmusát háttérbe téve őt kísérgesse, amikor csak füttyent. Na, az ilyen nálam ki van csukva, szükségem van az "én-időre".

Az expárom is anyjával élt, amikor összejöttünk és munkanélküli volt - de keresett és kapott is munkát, és amikor elég pénzt összegyűjtöttünk, akkor különkmöltöztünk... az én lakásomba, de ha nem lenne léakásom, és albérletbe költöztünk volna, nekem az sem lett volna gond, de ne akarjon a szülihez költöztetni, sem pedig évekig csak járogatni úgy, hogy a szüleit pumpolja.

2019. szept. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 A kérdező kommentje:
Nem az volt a kèrdès hogy vakon lehet-e DOLGOZNI!!
2019. okt. 12. 10:28
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!