Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Első sorban férfiakhoz szól a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első sorban férfiakhoz szól a kérdésem, de a csajok véleménye is érdekel. Nektek tetszik a cicaruha/neccruha?

Figyelt kérdés

Gondoltam meglepném a párom és egy ilyen ruciban várnám haza ami alul nyitott és a mell résznél. Szerintetek gáz?


24l


2019. szept. 21. 01:14
 1/10 anonim ***** válasza:
33%
Igen, ha a barátnőm ilyennel lepne majd meg egyszer akkor nagyon tetszene, de sajnos ez nem fog megvalósulni.
2019. szept. 21. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
31%
Nekem tetszik, egyáltalán nem gáz.
2019. szept. 21. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Csak akkor lepd meg így, ha tudod, hogy vevő az ilyenre. Az én páromat pl. az ilyenek nem érdeklik.

Most az, hogy kapsz itt igen válaszokat, hogy nekik tetszik, az semmit se jelent, ha a párodnak ez nem tetszik.

2019. szept. 21. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
44%

A legtöbb pasinak azért bejönnek az ilyen göncök. Egy próbát megér.


N

2019. szept. 21. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát vevő az ilyesmikre..csak most elöször lepném meg és félek,hogy elsőre túl sok. Köszi mindenkinek :)
2019. szept. 21. 09:50
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem jönne be, korábban sem szerettem a szeretteimen, ha ilyet viselt /cicanadrág/. Nem egy szép ruhadarab.
2019. szept. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Hát azért megnézném azt a férfit akinek nem tetszik egy általa gyönyörűnek ítélt nő valami szexiben. Esetleg egy aszexuális valaki aki csak a lelki társat látja egy nőben. Nem mint ha ez rossz lenne, sőt, de azért normáliséknál a lelkiség és testiség ugyanannyira fontos.
2019. szept. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A neccruha pont nem szexis szerintem, túl sokat mutat, meg nem is illik minden csajhoz.
2019. szept. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#7

Különböző szexuális igényekről hallottál már? Ha hallottál, akkor nem írtál volna ilyen b..romságot!

2019. szept. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#7 nálam például rohadtul nem jönnek be az ilyen tróger/k*rvás szerkók. Még meztelenül is jobb, mint ilyen szarokban.
2019. szept. 22. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!