Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan nem tetszik ez nekem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan nem tetszik ez nekem, vagy én reagálom túl?

Figyelt kérdés

Nagyon zavar mikor a barátnőm, hát, nem áradozik más pasikról, csak beszél róluk, hogy mennyien odavannak értük. Például volt egy osztálytársa, akit ő is elmondott, hogy jól néz ki, meg azt is, hogy két fiatal tanárnőnek is bejött. Meg azt, hogy a munkahelyén egy fiatal srác mennyire bejön egy másik kolléganőnek.

Hiába nincs közöm hozzájuk, és neki sem igazán, bosszant, hogy nekem ezeket elmondja, ráadásul mindezt egymás után.

Nem bírtam tovább és kifejeztem a nem tetszésem, nyilván finoman, de hallható volt, hogy bosszant a dolog, amire nem mondott semmit, de látható volt a reakcióján mintha rosszul esett volna neki.



2019. szept. 17. 23:14
 1/9 anonim ***** válasza:
97%
Mi esik neki azon rosszul, hogy nem akarsz semmitérő pletykálkodást és sztorikat hallgatni másokról? Hidd el, már rég felrobbant volna ha te más nőkről beszélsz neki, mindegy hogy nem közvetlen neked jön be. Nem csak akkor szereted a másikat, ha lenyelsz mindent amit kiköp.
2019. szept. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
en exemnek arol beszeltem ha mas pasirol beszelt hogy hogyhogy nem jon be neki xy mert meg nekem is xD
2019. szept. 18. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
14 éves kategória.
2019. szept. 18. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%
Ha nem fejezi be,kezdjél te is más nőkről áradozni.Majd meglátod mi lesz.
2019. szept. 18. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
35%

Az a bajod, hogy más pasik is vannak a világon, és ő tud ezekről?

Te meg parázol, mert azt hiszed, csak tévedésből van veled.

2019. szept. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem! Az a bajom, hogy ezáltal ő is felfigyelt ezekre, és még mindig eszében vannak, ráadásul még el is mondja. Ha pedig beszél is róluk akkor valószínűleg neki is nagyon megmaradtak valamiért a fejében. Ez pedig zavar, mert én nem nézek ki olyan jól, és nem esik valami jól.
2019. szept. 18. 11:30
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Akkor miért bünteted a rossz kinézetű külsőddel?
2019. szept. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem büntetek én senkit, nem is értem a felvetést.
2019. szept. 18. 12:33
 9/9 anonim ***** válasza:

Mi úgy élünk, hogy arról beszélünk, amit gondolunk.

Miféle hazug hülyeséget akarsz?

Téged választott, akárhogy is nézel ki.

Ez miért nem elég örömteli?

2019. szept. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!