Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak tudnak gyengédek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak tudnak gyengédek lenni a nőkkel, anélkül hogy szexet akarnának?

Figyelt kérdés
Ha igen, miben nyilvánul meg?
2019. szept. 21. 16:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
30%
Persze, addig, míg el jutunk az ágyig. 😁 Ott aztán vadul megbhszlak..
2019. szept. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%
Ez elég szomorú kérdés. Miben nyilvánul meg? szerintem azt tudni fogod. Rengeteg eszköze van ennek a megnyilvánulásnak. Kedves szavak, beszélgetés hosszasan, érdeklődés (és úgy anblok akkor jó ha ez nem csak egy oldalú.) simogatás, spontán tervezés, szórakozás és még rengeteg ilyen dolog van, az meg már más kérdés hogy ezt ki mire használja fel. Van aki manipulálja az embereket hogy kapjon cserébe az elvárása szerint szexet de van aki tényleg komolyan gondolja. Itt meg az embernek a saját felelősségére vonatkozik és lelki kivetülésére hogy ki mit hisz el, mennyit enged hogy a múltbéli tapasztaltai, múltja határozza meg a jelen pillanatát azaz hogy ha épp találkozik egy ilyen férfival akkor annak is nemet mondjon, mert X már próbálkozott és biztos ő is ilyen lehet. Egyéni döntés de kérdezni kell magadtól mi a jobb? 22/F
2019. szept. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem a legtöbb embernél ez máshogy nyilvánul meg.. nem egyformán fejezzük ki a szeretetünket.
2019. szept. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
2%
A válasz egyszerű: NEM.
2019. szept. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
93%
Azért aki erre a kérdésre NEM-el válaszol az inkább gondolkozzon el azon, hogy benne is lehet nem is kicsi hiba, ha olyan gyökereket választott magának akik nem képesek rá.
2019. szept. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%
Nekem sikerült olyat találni szóval a válaszom igen.
2019. szept. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Az 5-ös a "választott". A kérdés arrol szól hogy akkor is tudnak e ha nem szexet akarnak. "Az "olyan akit választok" szexet akar. Aki nem akar szexet az NEM tud.
2019. szept. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
én tudok gyengéd lenni, de nem akármilyen nővel. sajnos a legtöbb nő nem érdemli meg. bár gyengéd inkább olyan nővel vagyok, akivel bensőségesebb a kapcsolatunk. tehát szex is van. az olyan nőkkel akikkel nem vagyok szexuális kapcsolatban, inkább azt mondanám előzékeny, udvarias. egészen addig, míg nem kerülünk romantikus kapcsolatba, mert utána gyengéd leszek:)
2019. szept. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Talpmasszázs:).
2019. szept. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Például:


tömegközlekedésen nem löknek fel, kedvesek, múltkor ott hagytam a cuccom az ülésen és egy férfi rohanva hozta utánam, teljesen elképedtem. De állt is tovább, megköszönni is alig tudtam.

Régen sokat vonatoztam, ott dumálgattam idegenekkel, férfiakkal is, egyik sem akart szexet, csak beszélgetni normálisan.

Csoporttársam folyamatosan kedves minden lánnyal, nővel és nem dugni akar. Egyszerűen ilyen.


Vagy a gyengéd alatt most mit értesz?

2019. szept. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!