Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az életben 1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az életben 1 igazi van?

Figyelt kérdés
2019. szept. 22. 00:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de ha ritka vagy nehezen megtalálható a neked kellő tulajdonságokat tartalmazó személy, akkor lehet csak egyszer kerülsz össze az igazival életed során.
2019. szept. 22. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Sztem nincs is ilyen. Ahogy tanulsz idővel, ugy választasz egyre jobban, ugy vagy egyre jobb társ. Az igazit mondjuk valóban megtaláljuk, magunkban.
2019. szept. 22. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%

Sosem értettem ezeket...


Ennyi erővel nagyon rábaxik az, aki mondjuk csak 60 évesen találkozik vele. Vagy mondjuk meghal még mielőtt találkozna vele.


Szóval nincs olyan, hogy igazi.- Abban az értelemben, amilyenben szerintem gondolod. Igazivá válik egymásnak 2 ember, ha szerencsés és tesz érte. De nem találod, az biztos. Az a filmek, mese, meg a nagy romantikus könyvek maszlaga, de nem az élet.

2019. szept. 22. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Van, akinek egy sem - pl. sosem talakozik vele -, van, akinek mindenki az.


Az "1 igazi" rettento kozhelyes, lanyregenyekbe illo valami.

2019. szept. 22. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Visszaolvastam az elozo valaszokat. Meglepodtem, mennyire hasonloan latjuk:)
2019. szept. 22. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mo.-n a válásokat nézve nem úgy tűnik...
2019. szept. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem.


Én úgy gondolom, hogy az igazi ilyen nem létezik.


De ha még is létezne, akkor azaz ember melléd van teremtve és együtt élnétek le az életeteket boldogságban. De ha ezaz ember akiről azt hitted, hogy ő az igaz és vége a kapcsolatotoknak akkor k**úrvára nem volt az igazi.

2019. szept. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem van, hogy valakiben meglátjuk önmagunkat. Csak ez tök ritka. Nem mindenkinek adatik meg, hogy olyan halálosan szerelmes legyen.
2019. szept. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!