Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha az itt válaszolók többsége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az itt válaszolók többsége azt mondja, hogy a belső tulajdonságok az igazi értékek, akkor a való életben miért nem találkozunk ilyenekkel?

Figyelt kérdés
Persze ott van az a mondás, hogy a külső megfog, a belső meg megtart, de ez akkor azt is jelenti, hogy akik átlagosan néznek ki, azok labdába se rúghatnak?
2011. aug. 8. 18:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Akik itt válaszolnak azok álszentek. Igen, ha átlagos, vagy annál rosszabb vagy, sok jóra ne számíts.
2011. aug. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Azért nem mindenki ilyen. Nekem nem a külső a lényeg. 16/l
2011. aug. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mert lehet hogy nem álmaid partnere az illető külsőleg, de belsőleg isteni, olyan amire vágytál, megszereted mindenestől, és neked ő lesz a legszebb.
2011. aug. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
50%
Mindenki csak alszenteskedik, majdnem minden a kulson mulik fiatalabb korban.
2011. aug. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szeretem a jó pasikat megnézni,de kapcsolatot nem tudnék velük elképzelni.Engem mindig is az átlag vonzott.De persze fontos a kisugárzás...
2011. aug. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
vagy akiknek tényleg a belső a fontos, azok ki se mozdulnak ozzhonról
2011. aug. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
nekem tényleg fontos a külső...
2011. aug. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Vannak ilyen és olyan emberek is, valakinek a külső fontosabb mind a belső, valakinél pont fordítva, valakinél meg fele-fele, más részt pedig mindenkinek más számít jónak, külső és a belsőt illetően is, és kérdező, nem tudom hogy te mennyi emberrel beszélgettél az életedben, 100 emberrel? 500 emberrel? De néz körbe hogy mennyi millió ember van.


21/f

2011. aug. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a kettő együtt kell.Nekem legalábbis
2011. aug. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én találkozok ilyenekkel. Ha álszent vagyok, akkor ti meg csináljátok a műbalhét, és csak azért nem veszik észre a belső értékeiteket, mert nincsenek olyanjaitok.
2011. aug. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!