Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most komolyan nyomozgat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan nyomozgat utánam a csaj?

Figyelt kérdés
Ismerkedtem vele, többször találkoztunk is. Imádtam őt, nagyon kedves, rendes, szép lány. Viszont az életembe visszaszambázott az exem és újra összejöttünk, ezért én se szó se beszéd töröltem és azóta nem írtam neki, a kérdéseire se válaszoltam. Az egyik barátommal is elkezdett ismerkedni és rám terelődött a szó és kifaggatta a barátom, hogy mi a helyzet velem, miért voselkedtem így! A lány végül minden infó birtokába jutott. De ez így elég beteges részéről nem?
2019. szept. 22. 20:40
1 2
 1/16 Savlekotő ***** válasza:
98%
szó se beszéd töröltem .. Gondolom tudni akarta h miért lett leépítve ilyen szépen,de biztos nem fog veled összejönni ha van esze
2019. szept. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
96%

"én se szó se beszéd töröltem"


Kiskomám, te nem férfi vagy, hanem egy bal...sz kis senki. Nehéz volt elmondani, mi az igazság? Vagy legalább megírni?


SZÁNALMAS vagy, született looser! Nulla!


FÉRFI, 39

2019. szept. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekes vagy, és szánalmas. Ennyit nem tudtál neki megírni.... pfff.
2019. szept. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

És az ő tette "beteges"? Én is ugyanezt tettem volna, ha már közel kerültem valakihez. Miért baj, hogy kereste a miértet arra, amiért szó nélkül eltűntél?

Nehogy már neked álljon feljebb. És mindig a nők vannak ba.ztatva, mikor köztetek is vannak ilyen idióták.. Sajnos én is voltam már ilyen helyzetben. De jobb is, aki visszamegy az exhez amúgy is egy gyenge ember. :D


Remélem a lány nagyon boldog lesz.

2019. szept. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem nyomozás, ez csak sima érdeklődés, hogy mi a rosseb okozza hogy akivel randizgat, egész jól elvan, se szó, se beszéd letiltja...

De hogyha egy csöpp esze van, ez után a nevedet is el akarja felejteni.

2019. szept. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
99%
Ez még nem nyomozgatás. Tudni akarta azt, amivel te nem tiszteleted meg a gyávaságod a nemtörődömséged, bunkóságod miatt. A választ a miértre.
2019. szept. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Annyit megérdemelt volna te majom, hogy a szemébe mondod mi a helyzet.


Amit tett az érthető reakció volt azután ahogy ilyen gyökér módon építetted le.

2019. szept. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
A gyökér bár megpuhul a levesben, végül mégis megeszik.
2019. szept. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Te voltál beteges és gyerekes, h se szó se beszéd letorolted.
2019. szept. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
0%
Jav.: amit a nők*
2019. szept. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!