Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy férfi nem tökö, extrove...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi nem tökö, extrovertált akkor nincsen esélye a csajoknál?

Figyelt kérdés

2019. szept. 11. 10:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
A kérdés az, hogy miért vagy töketlen?
2019. szept. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
17%

Nincs.

Nekem volt egy jóképű exem, de egy tök volt, és a kommunikációja kimerültaz sms- ben.

Ez irl volt borzasztó,mikor én kérdeztem, ő meg elintézte annyival, hogy “ aha” “ igen” “ nem”.

2019. szept. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
64%

#2

Ennek semmi köze az extrovertáltsághoz. Párom elég erősen introvertált, mégis jókat lehet vele beszélgetni, nem egy tök.

(Azt hiszem, ezzel válaszoltam a kérdésre is)

2019. szept. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
63%
Attól még, hogy introvertált, lehet tökös.
2019. szept. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

A gyáva az a "nem tökös"-nek számít? Velem lehet beszélgetni, szóval ezzel nincs baj, komolyabb probléma, hogy én sosem fogok keménykedni "ego-harcokat" vívni, értelmetlen küzdelmekbe belemenni... Nem látom ezek értelmét.


De olyan értelemben sosem leszek "bátor, tökös", ha pl. randalírozó kisebbség van nem fogok házhoz menni a bicskázásért. A bajt elkerülni kell, nem beleszaladni. A nagyon "tökösek" nem is élnek sokáig ilyen okok miatt, a háborúban is ezeket kapta el az első sortűz, mert rögtön beleszaladtak.


Az értelmesebbek meg elsunnyogtak hátul vagy katonaszökevények lettek. Lehet ez gyávaság, meg szánalmas, de aki így tett az túlélte a "tökösek" meg nem.

2019. szept. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nincs.
2019. szept. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Rockarc ***** válasza:

A gyavaknak nincs eselyuk. Nemcsak a noknel.


43F

2019. szept. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

#7


A bátrak többsége pedig gyorsan meghal amikor az igazság bajnokaként rendreutasítják a randalírozó ultrákat vagy bicskázó etnikumot. Tudni kell csendben maradni és elkerülni a bajt.

2019. szept. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Pontosabban a tökös extrovertált pasikra vágyó csajoknál nincs esélye. Ami, hát, úgy... sacc/kb 50-60%-a a nőknek. Szóval még így is maradt rengeteg lehetőséged. Totál introvertált vagy, akkor is 10-ből 2 lánynál nem záródsz ki azonnal. Csak nyilván ők a szintén intró személyiségűek, akik nem az utcán flangálnak naphosszatt, hanem begubbasztanak a szobájukba, vagy pár órácskát szórakoznak a barátaikkal.
2019. szept. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ahogy a #9-es is leírta, azoknál nincs esélye aki határozott, magabiztos (de nem öntelt) férfit keresnek, ami kb. a nők 95%-a. Egyébként miért várod a sültgalambot a szádba, gondolod majd sikítva rádugranak a visszahúzódóbb, csendesebb pasikat kereső nők? Az ő irányukba is neked kell kezdeményezned, lépéseket tenned.
2019. szept. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!