Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom, hogy baj lehet e...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom, hogy baj lehet e (tampon)? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Tegnap kezdtem az új munkahelyemen,éjszakás voltam.Este 11kor elmentem mosdóba tampont cserélni,kapodás volt:S Lényeg,hogy voltak feltéve műkörmök,és amikor kijöttem a wc-ből és kezet mostam,észre vettem,hogy a mutató ujjamon(amivel felhelyeztem a tampont)lévő köröm fele "hiányzik"!NAgyon megijedtem,visszamentem a wc-be,kihúztam a tampont,de semmit nem találtam,ami nem "oda való",viszont szerintem csak akkor törhetett le,amikor felhelyeztem,de semmiben nem vagyok már biztos.Kérlek segítsetek!Mit tegyek?Próbáltam magam ellenőrizni,de semmit nem érzek,Mi van ha felcsúszott?Érezném?mit tegyek?Köszi
2010. júl. 15. 12:27
 1/3 anonim ***** válasza:
mivel a kömöd a tampon "alatt" volt,nem valószinű h felcsúszott!meg azt érzted volna!
2010. júl. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ!És ha mégis fent lenne,kijönne a vérzéssel?Fájna?
2010. júl. 15. 12:44
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem azt éreznéd,mert szúrna és sztem nyomna is!menj el orvoshoz,az a legbiztosabb!
2010. júl. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!