Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiúk miért tartják elfogadha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk miért tartják elfogadhatóbbnak a tampon használatát, mint a betétét? Van ennek egyáltalán valami jelentősége, hogy melyiket használják a lányok?

Figyelt kérdés
Tulajdonképpen sokszor tették már fel nekem a kérdést, hogy: te nem csak tampont használsz? /L
2011. jún. 22. 02:56
 1/9 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem azért, mert nem szeretik ezt látni és a tampon mégiscsak "eldugottabb", mint a betét.

Én is fiú vagyok és nekem tökmindegy. Haszálja azt, amelyik jobb neki.

2011. jún. 22. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%

mi köze ehhez a fiúknak (hogy te(a lányok) mit használsz(használnak) )? :D

(F)

2011. jún. 22. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
64%

Az én párom csupán azért szereti jobban, ha tampont használok, mert akkor ugyanúgy meztelenül mászkálok itthon, mint máskor. Betétnél meg van rajtam bugyi is :)

Egyébként a pasiknak semmi közük hozzá, melyiket használod

2011. jún. 22. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
55%
A fiúknak semmi köze hozzá. Sőt,egy normális nő nem is közli ezt vele. Aki meg meztelenül járkál otthon,az elég igénytelen. Egy bugyi-melltartó felvétele még nem túlöltözöttség.
2011. jún. 22. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
48%
Miért is igénytelen? Kettesben vagyunk itthon a párommal, naponta akár többször is szexelünk, miért kellene ehhez felöltözni? :D
2011. jún. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
21%
te kis nimfó :D
2011. júl. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 napietus ***** válasza:

a betétben a testen kívül van a menstruációs váladék. a levegővel érintkezik, bomlani kezd, így büdös lehet. akinek érzékenyebb az orra, megérzi, én ezért használok tampont.


amúgy tleg semmi közük hozzá.

2011. júl. 31. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
56%
A tamponnál a testen belül van a menstruációs váladék, és ez rosszabb, mivel ugyanúgy bomlani kezd, és így a baktériumok a testen belül maradnak egy olyan helyen, ahol igen nagy a fertőzés veszélye. Ráadásul, amikor kiveszed a tampon felsértheti a hüvely nyálkahártyáját, amivel eléggé jól beágyazza ezeket a baktériumokat. Betétet is gyakrabban kell cserélni, és akkor nem lesz büdös.
2011. júl. 31. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Kistál_és_a_bor ***** válasza:
Még hogy "igénytelen"...?!?
2021. márc. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!