Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez minden nőre igaz kB?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez minden nőre igaz kB?

Figyelt kérdés
Van egy lány ismerősöm. Kisminkelve, kiengedett hajjal, elegánsan felöltözve nagyon jó nő, de amikor csak átlagosan néz ki szemüveggel, stb., ha férfi lennék, szóba sem állnék vele. Tényleg ennyit számítanak ezek a dolgok?

2019. szept. 23. 10:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom megvan minden nőnek az a trükkje, hogy úgy nézzen ki, hogy ne reagáljon rá senki, akinek épp áll a kukimukija.
2019. szept. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%
Semmi se igaz minden nőre. Viszont nekem például a smink nélküli, szemüveges, egyszerű lófarokban összefogott hajú lányok jobban bejönnek mint a tipikus "jó nők"
2019. szept. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
49%
2-es! hát ja, a szomszédlány típus, ha vékony, formás és ultraszexi! Elárulom neked, hogy a férfiak 99%-a ilyenről álmodozik. Azért elég vicces az, hogy mindenki odaírja hogy "csak" ilyen kellene neki, amikor ez a típus a teremtés csodája, az egyszerűségében a tökéletes nő. Ha meg jobban megnézed, marhára nem egyszerűek, mert az a pici hiba ami bennük van, az valami ultra szexi. Szóval maradjunk annyiban, hogy egy vékony, törékeny, szemüveges lány, a szép hosszú haja "csak" lófarokba összefogva a TOP.
2019. szept. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
74%

Nem minden nőre igaz.


Nem sminkelek, teszek azért, hogy az alakom jól nézzen ki (odafigyelek az étkezésre, és szeretek mozogni), szép hosszú barna hajam van, 2 éves korom óta szemüveges vagyok és szimpla hétköznapi ruhában is megnéznek a pasik.


Mindenkinek van egy külső kisugárzása, ami nem függ attól, hogy éppen szemüveges az illető, vagy sem, vagy ki van-e sminkelve, vagy sem. A külső kisugárzás belülről jön.

2019. szept. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%

Vajon tényleg vonzóbb valaki, ha egy, az ideális női arcot utánzó maszkot ken magára, és ha az előnyös testi tulajdonságait kiemelő ruhákat vesz fel?

Kutatóink azt állítják, végre válasszal szolgálhatnak erre az ősi kérdésre, amit a reklám után Önök is megtudhatnak.

2019. szept. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
64%

En le sokolodtam mikor meg lattam a baratnomet smink nélkül otthoni szerkoban!!! (Oke szerelem meg minden) de tényleg nagyon szép tiszta az arca meg smink nélkül is és mások is mondtak mar!!! Szoval nem nem igaz mindenkire de ahogy írtad kb a legtöbbre!


De igen nagyon számítanak ezek a dolgok voltak nők akik tényleg csak igy tetszettek alapból meg ilyen kb 4-5-ős nők voltak de amikor igy ki nyaljak magukat akkor sokan felmennek 6-8 ra... persze ez férfinál is meg tapasztalható egy jol felöltözött stílusú ápolt férfi akinek van egy magabiztosága szinten felmehet még 3-4 ból erős 7-re vagy 8-ra...

ha igy skáláznom kellene...

2019. szept. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
67%
Sminket leszámítva ilyesmit a pasiknál is lehet tapasztalni. (legalábbis úgy az átlagos embereknél) Én is ismertem olyan férfiakat, akik elsőre megtetszettek, de ahogy randizgattunk és láttam őket előnytelenebb állapotban, leizzadva, béna hajjal, akkor kiábrándultam. Ha jellemileg sem fogtak meg, akkor nem folytatódtak a randik.
2019. szept. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
66%

#7

Bocsi, hogy nőként írok neked.


"és láttam őket előnytelenebb állapotban, leizzadva, béna hajjal, akkor kiábrándultam."

Megnéznélek egy jó kis 5 km-es futás után, hogy te hogy néznél ki. Gondolom reggel te se rózsaillatú szájjal és kiegyenesített hajjal kelsz ki az ágyból.


Annyira szánalmasnak tartom, mikor ilyen semmitmondó kifogások mögé akarják rejteni azt, hogy valójában a belső tulajdonságokkal volt a probléma, de ezt, az előbb idézett részt emelik ki, hogy emiatt nem kell a nőnek. Miért nem egyszerűbb közölni a másikkal, hogy konkrétan mi a baj vele? Az csak kifogás, hogy mert izzadt volt és nem volt belőve a haja.

Otthon, hétvégén a négy fal között senki nem fog öltönyben, kisestélyiben, kinyalt hajjal lenni.

2019. szept. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
32%

8-as. Tudod, a sármos hollywoodi színész szindróma. Én fel sem fogom, hogy a nők is mit hisznek magukról. Amikor valaki feltett itt egy kérdést, hogy milyen az az átlagos férfi, akivel már randiznának a nők, hát a pofám leszakadt. Mind, mind a barna haj, barna szem, totálisan modell arc, a kisugárzása mint egy multi cég vezérigazgatójának, az öltözködés az fél milla/szabadidő cucc.


Azért szálljatok már le a földre! Olyan mintha én azt mondanám, hogy a beugró nálam a 165/48kg, eszméletlen szép lábakkal, popsival, gyönyörű hosszú hajjal, eszméletlen szexi kisugárzással. Mondom, ez a beugró. Na, ilyen nő kb. 5000-ből egy van.


A net megbolondította az embereket, és mindenki túlképzeli saját magát minden téren!

2019. szept. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan, utolsó. Egyetértek. Szerintem jobb is ennyi miatt kiábrándulni mert akkor az a kapcsolat nem bírná ki ha valamelyiküknek gyomorrontása lenne és hányna, vagy lázasan, kócosan, taknyosan feküdne az ágyban, vagy csak simán hülye pózban aludna a vonaton a fejét az ablaknak támasztva. Jobb hogy ennyitől kiábrándul valaki mert lehet elgondolkodtatja azon, hogy mennyire gyerekes egy kapcsolathoz.


Kérdező, neked meg igazad van. A legtöbb nőre igaz, rám is. Én igazán próbálkoztam és sminkben meg nőies cuccokban, begöndörített hajjal én is kb jó nő vagyok, de aztán kérdeztem magamtól, hogy kinek akarok hazudni, mert hiába nézek ki jobban ha ez nem én vagyok és nem ez a stílusom, és dobálom a lábam a szép cipőkben mint egy fiú, meg keresem a zsebet a szoknyán. Aztán belenyugodtam hogy én egy 4-5-ös nő vagyok, ha akarom, ha nem.

2019. szept. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!