Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Társaságban tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Társaságban tényleg arra a nőre néztek nevetés közben aki tetszik?

Figyelt kérdés
Tehát mondtál egy jó poént vagy elhangzik egy vicces sztori akkor az ő reakcióit nézitek? Vagy ebbe nem kell belelátni semmit?

2019. jún. 27. 12:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem kell semmit bele látni, fōleg, ha többek között rád néz meg másokra is. Ha feltūnōen sokat néz, az már jelenthet valamit.
2019. jún. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hallod, én erről olvastam neten, hogy ez felfedheti bizonyos esetekben, hogy ha tetszik valaki a srácnak. A nő ebből megtudhatja, mit is érze vele kapcsolatban a kiszemeltje. Próbaltam ezt megfigyelni a valóságban, és van benne valami! De azért nem törvényszerüség. Csak valami történik, és kíváncsi a te reakciódra, belőled mit váltott ki, meg szeretne ugye veled együtt nevetni. De sok más testbeszédet meg kell figyelni, és ezekből vonni le a következtetést. De a legbiztosabb jel, valljuk be, az, ha rádír, felkeres, udvarol. Ha nem teszi... Csak a hónapokon át tartó remenykedés marad.
2019. jún. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen, testbeszédes könyvekben lehet olvasni hasonlót. Nem csak férfiaknál van így. És nem csak poénkodásnál, hanem konkrétan bármilyen erősebb érzelmi reakció kiváltásánál. (Valójában ez lehet szomorú történet is)


Ugyanannyira igaz, mint amikor a fiúk jobban nevetnek a neki tetsző lány egyáltalán nem vicces viccein.- és fordítva is igaz szintén- :) - Ezt is megfigyeltem, és a reakciókeresést is. Mindkettő ösztönös.


De ahogy előttem is írták, egy jel nem jel önmagában.

2019. jún. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez a nőkre is igaz. Én is kiváncsi lennék hogy ő hogy reagál, szóval én is nézném. De ha valaki tetszik valakinek akkor több jel is van, nem csak egy mert az lehet hogy nem is jel.
2019. jún. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Van barátom,szóval nem fog szerintem bepróbálkozni, csak feltűnt,hogy minden nevetésem nézi. És igaz, az egyéb reakcióim is.
2019. jún. 27. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!