Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan találtad meg a párod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan találtad meg a párod ezen a weboldalon?

Figyelt kérdés

Sokszor olvastam, hogy itt is lehet ismerkedni.

Köszi azoknak, akik megírják a rövid történetüket!



2019. szept. 23. 11:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
43%
Csak randiztam valakivel, de végül nem lett belőle semmi.
2019. szept. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Általánosságba javaslom: először a kérdés kapcsán kerültök kontaktusba, akkor azt fejtegessétek, meg a világ egyéb dolgait, aztán csak ezután forduljon át a személyes ismerkedésbe, ha még mindig érdekes az illető.

Az a durr bele levelek, mint pl. lefekszünk? - soha nem fognak kapcsolatot szülni.

2019. szept. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Mindketten beletettük a részünket.

Irtam, válaszolt. Kérdeztem, válaszolt. Kérdezett, válaszoltam. Érdeklődtünk egymásról, találkoztunk.

Egyszerűen az volt a szándékunk h jólérezzük magunkat a másikkal, elvárások nélkül, élvezve az ismerkedés folyamatát.

2019. szept. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
55%

#2

Én trollkodásként írtam neki valami hülyeséget. Sose szerettem a sablonos, megszokott dolgokat, így nem próbálkoznék soha a "szia, ismerkedünk" dumával. Szerencsére ő sem, így vette a lapot, és visszaírt. Nem hordta fent az orrát, mint a legtöbben. Bárkivel próbálkoztam trollkodni, mindegyik lekoptatott. Mindegyik előre ítélkezett, és egyik sem adta meg magának a lehetőséget. A legtöbb ember az ítéletei rabja. Nem is tudjátok, hány lehetőségtől fosztjátok meg magatokat az ítéleteitek által.

2019. szept. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

#4

Senki nem mondta, hogy sablonokat kell írni, de a trollkodáshoz is kell az intelligencia és az ízléses humor, csak itt nagyon sokan egyáltalán nem tudnak kommunikálni és a szia után már is el akadnak!

#2

2019. szept. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
31%

"Senki nem mondta, hogy sablonokat kell írni, de a trollkodáshoz is kell az intelligencia és az ízléses humor, csak itt nagyon sokan egyáltalán nem tudnak kommunikálni és a szia után már is el akadnak!"



Én nem kifogásoltam, hogy egyesek sablonokat írnak, mindenki azt csinál, amit akar. Csak azt mondtam, hogy kinőttem abból a sablonosságból, amit te normálisnak tartasz. Az előre irányított, megtervezett beszélgetésből, hogy ráírsz valami kérdés kapcsán, majd áttereled a témát valami másra, és ezt felügyeled... Nekem ettől feláll a szőr a hátamon. Számomra a spontanitás, a helyenként szerencsétlen emberi hibákkal teli ismerkedés, kommunikáció tetszik, nem ez a robotszerű, előre megtervezett hülyeség.

2019. szept. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
90%

#6

Attól, hogy normális mederben építkezik egy kapcsolat, nem kell se irányítottnak, se spontán mentesnek sem lennie, viszont sikeres lehet, ellentétben a tiéddel, amit magad mondtál el, hogy nem működik....

2019. szept. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
32%

#7

Tehát ha egy sorban sokan állnak, akkor az biztosan jó? Micsoda logika. :D

2019. szept. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
90%

Mint bárhol máshol .

Normálisan figyelni kell , olvasni a sorok között.

És persze normálisan reagálni.


A trolloktól eltekintve ez is egyfajta fórum , ahol véleményt mondasz , ami egy alap a másikról . Hasonló vélemény , válasz már egy jó kiinduló , közös pont, egy beszélgetési alap

2019. szept. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
86%
#8 Nincs semmi erőltetve sem kőbe vésve, mindenki csinálja úgy ahogy jó neki, aztán majd az élet hozza, hogy a nagy számok törvénye jön be v. sem!
2019. szept. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!