Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fizettél már bármilyen alapnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fizettél már bármilyen alapnak vagy extrának számító szolgáltatásért társkereső weboldalon? Milyen szolgáltatás volt? Megérte?

Figyelt kérdés
2015. júl. 17. 18:39
 1/3 anonim ***** válasza:
91%
Igen. Prémium tagság, hogy levelet írhassak + kiemelés. Nem, nem érte meg. Kiemelés nélkül is 0 ember nézte meg az adatlapomat és kiemeléssel is.
2015. júl. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Az egyik társkeresőn sok mindenhez, csak így férsz hozzá. Amikor előfizettem, akkor pont akciós volt fél évre. Akkor úgy gondoltam, hogy sok idő kell ahhoz, hogy a nekem megfelelő párt megtaláljam, de körülbelül 1 hónap telt el, miután már közösen töröltük magunkat társkeresőről. Azóta is együtt vagyunk. Most hiába írom le, hogy második randin már a házasság is szóba került. Ezért lehet hülyének néznek mások, nem is szoktam elmondani, de ha tudod, hogy ő az igazi, akkor ez nem számít. Szóval ilyen szempontból megérte, de mivel túl hamar megtaláltam a párom, ezért nem használtam ki rendesen a kifizetett időt. :) Őszintén, nem bánom.
2015. júl. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
82%
Sosem. Ha lenne fölösleges pénzem is, nem ölném ilyen hülyeségbe. Nem is kerestem párt, csak úgy megtalált. Interneten meg pláne nem vetemedtem volna erre. Persze vannak aranyos történetek, de nem az én műfajom. Szerintem, ha valakivel "egymásnak lettetek teremtve" úgymond, előbb-utóbb találkozni is fogtok. (Semmi mágia humbug, csak nekem így logikus.)
2015. júl. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!