Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az normális ha az előző...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális ha az előző kapcsolataitokról beszélgettek? 23/F

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor mennyire szabad belemenni a részletekbe? Pl: ha az egyikőtök megkérdezi hogy mikor vesztette el, kivel stb, ez normális?

2019. szept. 23. 12:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy korábbi kapcsolatom, bár nem volt komoly (15 voltam, azt hittem valami gond van velem, hogy nem akarok pasizni - akkoriban nem tudtam, hogy mi az a demiszexualitás. A srác egy jó haverom volt)


Utólag bánom.


Páromnak én vagyok az első.


Megtárgyaltam vele mindent, főleg ő kérdezett róla.

2019. szept. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki más, minden kapcsolat más. Minden kapcsolatban más ami normális. Van akivel belefér egy ilyen beszélgetés, van akivel nem. Illetve van akit érdekel, van akit meg a legkisebb mértékben sem, hogy mi volt a másik előző kapcsolataiban.
2019. szept. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az a normális amiről te szívesen mesélsz. Pár szóban érdemes megemlíteni de ne isteníts/szídj senkit az előző kapcsolatokból ha volt.
2019. szept. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez minden jó párkapcsolatnak kötelező eleme. Nem ismered meg anélkül a másikat, hogy tudnád és értenéd a múltját. Ezek a dolgok magyarázzák meg azt, hogy miért viselkedik vagy gondolkozik egy bizonyos módon.

Csak egy példával... Férjemet az egyik exe elhagyta mert hétvégén néha megivott pár sört és a csaj szerint alkoholista ettől. Ezért ez neki egy olyan kényes téma a mai napig amire ugrik és rosszul esik neki. Így én tudom, hogy nem hozom ezt fel és nem viccelek ilyenekkel stb. Ugyan így van ez más, komolyabb dolgokkal kapcsolatban is szinte minden kapcsolatban. Azt, hogy a párod hogyan áll a kapcsolatokhoz vagy miért gondolkozik így vagy úgy a párkapcsolatokról csak úgy fogod megtudni ha beszéltek arról milyenek voltak az előző kapcsolatai és miket tanult belőle, mit rontott el, mi változott stb stb. Akik nem beszélnek ilyenekről azok sosem ismerik meg egymást annyira, hogy komolyabb érzelmi kötelék és bizalom lehessen.

2019. szept. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálunk csak halványan utalni sem lehet az előzőre vagy bármire abból az időszakból, szóval azt a 7 évet úgy ahogy ki kell hagyni az életből
2019. szept. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5. Sajnállak, nem gúnyból, komolyan.
2019. szept. 24. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!