Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez a normális reakció a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a normális reakció a részemről?

Figyelt kérdés

Munkahelyemen nemrég kezdtem. Az egyik gépen amit használnom kell segít betanulni egy régebben ott dolgozó. Kedces, bár kissé hallgatag, különc. A külsejében nincs semmi sokatmondó, sőt, nem egy adonisz. Viszont mikor mutatta hogyan használjak egy bizonyos eszközkombinációt, megkérdezte a hátam mögé állhat e és megmutathatja e úgy (vagy 5x hogy biztos illedelmes legyen és ne vegyem zaklatásnak). Megengedtem mert ez volt a legjobb módszer a feladat bemutatására. És akkor "hozzám bújt" és megfogta a kezem is. És nekem nagyon jól esett. Egy kicsit fel is izgultam... De ez mégis miért lehet? Fél éve van párom,és mégis ez történt. Azóta a kollégát is másmilyen szemmel kezdtem nézni.

De bűntudatom van, és rosszul érzem magam.



2019. szept. 4. 08:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%

Érezd is rosszul magad! A munkahelyére dolgozni jár az ember, nem felizgulni.

Most kezdtél, házinyúlra nem lövünk, és még pasid is van... 2 hét múlva a gyárban rajtad fog röhögni mindenki, ha így folytatod.

2019. szept. 4. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Gondoltam, hogy lesznek bunkók, de nem hittem, hogy a legelső komment.

Akkor tisztázzuk: nem szeretnék semmilyen kapcsolatba bonyolodni a kollégával, nem tervezek a továbbiakban sem semmilyen ilyen jellegű dolgot produkálni, illetve a felizgulás semnilyen külső jelét nem mutattam. De kösz az értékes választ.

2019. szept. 4. 08:26
 3/13 anonim ***** válasza:
63%
Oké. Akkor miért tetted fel a kérdést?
2019. szept. 4. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%

Nem normális, de érthető.

Új hely, újemberek,titkos kis érintések...

Amíg ez így megnarad az” egyszer felizgultam” szinten, addig oké.

2019. szept. 4. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Mert zavar, hogy amióta ez megtörtént, olyan furán érzem magam mellette.

Sőt, micel ő tanít be engem, sokat dícsér. Ha látja, hogy bizonytalan vagyok akkor megnyugtat vagy ha elszomorodom mert nem megy, megvígasztal. Sok munkatársnak emlegeti, hogy szerinte ügyes vagyok.


Ez nagyon jól esik, imponál, de nem tudom ezt a helyén kezelni. Már volt szexuális tartalmú álmom is vele.

2019. szept. 4. 08:43
 6/13 anonim ***** válasza:
84%
Hát akkor meg vonzódsz hozzá. Egyedülálló egyébként?
2019. szept. 4. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
29%

Nem normális, hogy bàrki hozzá ér a hátadhoz vagy kezedhez, te felizgulsz.


Viszont így, hogy nem láttad, könnyebb felizgulni a dolog titkos-tiltottságától.


Mellesleg fujj de undorító helyzet, de ettől még nedvesedhetsz rá.


Engem taszítana a hapsi, de lehet nagyobb darab, akkor is, vagy alacsonyabb, nem tud úgy mögéd állni és a kezét az egérre rakni, hogy ne simuljon hozzád kicsit.

2019. szept. 4. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem, nem az. Szóval ezért is lenne fontos magamból "kiölni" ezt a dolgot. Csak olyan nehéz, ha ilyen kedves hozzám.
2019. szept. 4. 08:51
 9/13 anonim ***** válasza:
85%

Megidealizálod, mert otthon kicsit lapos a kapcsi.

Próbáld kerülni.

A pasiddal meg pezsdítsd fel a szexet.

2019. szept. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
82%

Szia. Bár én férfi vagyok, de ha hasonló atrocitás érne akkor tisztáznám vele hogy ha lehet ne érjen hozzám. Elhiszem hogy oktat, hogy jól végezzem a dolgomat, de így inkább ne. Mennyire vagy jó abban a dologban? El tudod már enélkül is végezni? Mert ha igen, akkor simán mondhatod hogy bocs de innen már egyedül csinálom.

Szerintem beleláttad a nyomulásába a segítőkészséget. Bár fogalmam sincs miért kell a hátad mögé állni meg hogy mit kellene dolgoznod amihez segítség kell.

Szóval mondd neki hogy neked ez kényelmetlen, hogy túl közel van. Meg álljon le a bókolással mert tisztában vagy vele hogy milyen vagy. Ez egyébként szexuális zaklatásnak is minősül, tudtad? Simán szólhatsz a főnöknek hogy fegyelmezze meg.

2019. szept. 4. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!