Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk ti dobnátok a barátnőtöke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti dobnátok a barátnőtöket, ha 2-3 havonta csak egyszer feküdne le veletek?

Figyelt kérdés
Mert nálunk ez van. 1 éve vagyunk együtt, 6 hónap után feküdtünk le először, és azóta összvissz 10-szer voltunk együtt kb.
2010. júl. 15. 13:25
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:
19/F
2010. júl. 15. 13:26
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
És milyen gyakran találkoztok? Illetve mit csináltok szex helyett?
2010. júl. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
81%
én ugyan lány vagyok, de számomra ez elképzelhetetlen. tényleg, mit csináltok helyette?? 18l
2010. júl. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Nagyon ritkán találkozunk heti 1-szer, de van mikor 3 hétig egyáltalán nem, pedig nem lakik messze sose ér rá mindig kitalál valamit, hogy mér nem. Mikor szexre kerülne a sor meg állítólag mindig mensije van, vagy amikor nincs, akkor meg magukhoz hív, mert náluk nem lehet csinálni.
2010. júl. 15. 13:29
 5/31 anonim ***** válasza:
70%

Szia.A bnőd hány éves? Nem lehet,hogy ő még kicsit szégyenlős előtted?Vagy lehet,hogy nem kívánja a szexet annyira..

Sztem,ha te többször szeretnél lefeküdni vele,akkor beszéld meg vele,hogy miért csak annyiszor csináljátok..Ha szereted,ezért ne dobd el őt.:)


15/L

2010. júl. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Mindig gépezni akar itt nálunk :S Meg néha nézünk filmet, Most nyáron a strandra is lejárunk, meg nagy ritkán moziba.
2010. júl. 15. 13:30
 7/31 anonim ***** válasza:
74%

nem is értem miért vagy még vele? már rég dobtam volna.. pedig lány vagyok..de ha folyton kifogásokat keresne mind a találkozó mind a szex elkerülésére akkor menne a kukába..

L/21

2010. júl. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
17 éves, és ő mondta, hogy akarja mikor először csináltuk. De már nagyon a dobáson gondolkozom, mer sztem találkozni se akar velem :S
2010. júl. 15. 13:31
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
Egy kapcsolatban nagyon fontos a szexuális élet. Ha ez hiányzik, előbb vagy utóbb ez véget vet a kapcsolatnak.
2010. júl. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen ritkán találkoztok akkor tényleg majdnem minden második találkozáskor menstruál. De ettől függetlenül fura, hogy nem akar gyakrabban látni illetve ő nem forszírozza a szexet.
2010. júl. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!