Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti elengednétek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti elengednétek a barátnőtöket 1 hétre a barátnőjével SIÓFOKRA "nyaralni"? (bulizós)

Figyelt kérdés
2011. júl. 16. 21:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
El ha biztos vagyok benne hogy nem csal meg. De ezek a csajos bulik... na ez gyanus :)
2011. júl. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
50%
kapcsolat alapja a bizalom. ha az nincs meg akk semmit sem ér az egész. szval igen, elengedném.
2011. júl. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%
Mi az, hogy elenged...nem 13 vagyok és ő nem az anyám... ha elenged ha nem, elmegyek, elmennék.
2011. júl. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
természetesen el kell engedned, mert ha szeret, akkor nem fog félrelépni. Ha nem engeded el, akkor utálni fog miatta, és lehet, hogy szakítani is fog veled, mert nem tilthatod meg neki, hogy elmenjen nélküled. Csak annyit tehetsz, hogy naponta küldesz neki smseket, hogy szereted és hiányzik, és vigyázzon magára, meg ilyesmi..
2011. júl. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
46%
Elengedni? Miért kéne engedélyt kérnie? Te kérsz engedélyt ha el akarsz menni a haverjaiddal bulizni? Azért mert együtt vagytok nem kell teljesen összenőni, meg lehet a saját életetek is, amikor külön töltötök időt. Szerintem teljesen természetes dolog hogy elmegy a csajokkal is, meg veled is.
2011. júl. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
0%
jó a csajod??mert ha igen szivesen vigyázok rá!!nyugika van....
2011. júl. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi az hogy elengeded vagy nem? :D Nem vagy az anyja se az apja, de nem is a tulajdonod, hogy parancsolgass neki! Ha meg szeret nem fog megcsalni!
2011. júl. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
2%
Természetesen nem tilthatom meg neki, de azon erősen elgondolkoznék, hogy miért a barátnőjével akar menni és nem velem.
2011. júl. 17. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
el.úgyis megcsal,ha meg akar,bulizás nélkül is.
2011. júl. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
74%

uhh,ha nekem azt mondaná a barátom,hogy NEM ENGED EL valahova szerintem ott érne véget a kapcsolatunk;)

Ilyen nincs,hogy engedélyt kell kérni a pasidtól,hogy elmehetsz-e..(Bocs,sajnos mégis van ilyen azokban a családokban,ahol a férfiak uralkodnak a nőkön,és néhány országban,ahol az asszony a férfi tulajdona.De nem a normálisan működő kapcsolatban.)

2012. okt. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!