Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy néha megraga...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy néha megragad a bánat hogy egyedűl vagyok és olyankor majdnem órákig nagyon el tudok keseredni? 17F

Figyelt kérdés
Néha megragad ez az érzés és olyankor nagyon elkeseredem és semmihez sincs kedvem. :P Ez a dolog bármikor képes elrontani a jókedvem, ez plána éjjel szokott rámtörni... Az igazsághoz hozzátartozik, hogy még nem volt barátnőm és nagyon sok lány átvert már vagy félreértettük egymás szándékait és még csókolóznom sem sikerült még. :( Jól érzem magam, aztán valamien úton fognál szóba kerül a szerelem, a lányok, romantika stb, akkor aztán ez a dolog teljesen lever. :( Más kamasz is érzik át ilyesmit? Mi lehet ez az érzés? Nagyon rossz, olyan mintha vérezne a szívem és mintha fájna is... Vagy hogy finom illatokról (Pl parfüm) eszembe jutnak azok a lányok akiknek szerettem volna udvarolni de visszautasították a közeledésem. Vagy néha minden oknál fogva úgy érzem mintha velem lenne és érezném a bőre finomságát, vagy ott lenne mellettem és csókra vágyna stb... És gyakran szükségem van arra hogy valakivel beszéljek ezekről az érzésekről, szeretem kiönteni a szívem. :) Mi lehet ez az érzés?
2010. júl. 15. 13:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nyugi, még nekem se volt csajom, nem is csókolóztam, pedig jól nézek ki, ennek ellenére ált. 5 lánnyal szoktam msnen egyszerre dumálni:)

17f

2010. júl. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Velem is volt ilyen,sőt néha most is :/ Én is szeretem másnak elmondani,hogy mi a bajom,mert akkor megkönnyebbülök..:)

Amúgy,ha rád tör ez az érzés,akkor próbálj inkább vmi jóra gondolni,mozdulj ki otthonról,esetleg egyél csokit xD (Nekem attól mindig jobb lesz a kedvem :P xD)

2010. júl. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Amúgy lány voltam..:P 13:36-os.
2010. júl. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
én a helyedben küldenék 13:36-nak egy privát üzit, hátha ismerkedik veled :)
2010. júl. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

nekem is szokott ilyen érzésem lenni és esténként szintén engem a magány kap el hirtelen h nincs senkim és szenvedek itthon a sötét szobába:S én is elmondom vkinek ha tudom de kicsit segít rajtam csak:S ilyenkor sztem a legjobb lefeküdni aludni, mert akkor eljön álomország:D

17/L

2010. júl. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

éjjel aludj nappal meg dolgozz, edz, segíts otthon foglald el magad

hétvégente eljárhatsz szórakozni(nem iszunkhányunkbelefekszünk bulira gondolok)

és ha ezt megfogadod nem lesz különösebb gondod

2010. júl. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
2010. júl. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

megértelek.

EGYÉL CSOKIT MEG FAGYIT ! :D

15L

2010. júl. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
mivel velem is ugyanez van.
2010. júl. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ez aranyos volt.:))nekem is jöhetnek a privát üzik...:P 16/L
2010. júl. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!