Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyankor mi van, hogyha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyankor mi van, hogyha nem szedek fogamzásgátlót, de nem használunk kotont?

Figyelt kérdés
kétszer óvszereztünk, kiszakadt. most anélkül, de a barátom sose élvez belém. ettől lehetek terhes?
2011. júl. 1. 09:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen lehetsz , ezt úgy hívják , h megszakításos együttlét. Az előváladéktól is lehetsz terhes. Van a Pearl-index , ott nézik a fogamzásgátlási módszerek hatékonyságát. szóval megszakítással 100 nőből 35 teherbe esik
2011. júl. 1. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nekem is azt mondta a barátom , h ááá nagyon szerencsétlennek kell ahhoz lenni , h ettől terhes legyen valaki, én persze belementem ( én voltam a hülye ) és terhes lettem , aztán mehettem abortuszra , megfogadtam , hogy tök mindegy mit mond , ilyet többet soha
2011. júl. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is így éltem szexuális életet egy évig. Nem estem teherbe, de most már nem merném így csinálni, felelőtlenség. Sokkal nagyobb az esély rá, hogy terhes leszel...a gyógyszert meg meddig tart bevenni mindennap, szerintem érdemesebb.És akkor nem kell figyelni, hogy mikor kell megszakítani, nem beszélve arról, hogy pont a legjobbkor kell megszakítani...
2011. júl. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ne engedd neki , leginkább az ő kényelmét szolgálja a koton nélküliség , persze neked is sokkal jobb érzés úgy ...de ne kockáztass
2011. júl. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ha a megszakítástól nem lehetnél terhes akkor hidd el sokkal kevesebben használnának gumit
2011. júl. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
kétszer óvszereztetek és kétszer kiszakadt ? akkor ott valamit nem jól csináltok... vagy nagyon vad a szex :D és igen , mint ahogy előttem is mondták , lehetsz terhes
2011. júl. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ffi


Lehetsz, sőt még nemi betegséget is kaphatsz....ha a barátod fertőzött...remélem nem...de a kockázat csak gumival csökkenthető 0-ra.....ja legyél elég sikos, másként kiszakad....ha nem vagy használj síkosítót, ne babaolajat az oldja a gumit!!!

2011. júl. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Azért ha két gumis együttlétből kétszer szakadt ki a gumi, ott nem a gumival van a baj.

És igen, így teherbe eshetsz.

2011. júl. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
bénák és primitívek is vagytok. igen lehetsz terhes, sőt még ikreid is lehetnek. 10 éve használunk gumit és nem szakadt ki, nem veletek van a baj?
2011. júl. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!