Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy férfi a haját igazgatja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi a haját igazgatja miközben egy nővel beszélget, az mennyire feltétlen jelenti azt, hogy meg akarja szerezni, vagy csak simán flörtölni akar?

Figyelt kérdés

Van egy pasi ismerősöm aki tetszik munkahelyről, de nem merek beszélgetést kezdeményezni vele, mindig izgatott vagyok a közelében (tudom hülyén hangzik).

Egyik nap mikor mentem haza, láttam beszélget egy lánnyal, mögöttük mentem, és azt láttam a kiszemeltem miközben beszélnek a haját igazgatja.

Ez eléggé bántott engem, mert más pasiknál láttam ezt a gesztust akiknek én tetszettem, és olvastam régebben, hogy ez egy akaratlan mozdulat a pasik részéről, és azt jelenti, hogy tetszik nekik az illető nő, és ők is tetszeni akarnak nekik. (Legjobb formájukat akarják mutatni).


Ez most azt jelenti, hogy ennek a pasinak az illet lány tetszik? Szerintetek meg is akarja hódítani, megszerezni, vagy csak simán az egója növelése miatt akar ''tetszelegni''?


Azért is találom furcsának ezt, mert a lány jóval fiatalabb nála, és férjnél van (talán a csávó nem tudja).

A pasi amúgy elvált pár éve.


Én 30/N, a pasi 42/F, a lány 24/N.


Légyszíves ne kárörvendjetek, és ne vicceljétek el, tényleg bánt és attól tartok nem áll jól a szénám és kialakulóban van köztük valami. Máskor is láttam őket beszélgetni, de akkor nem gondoltam semmire. Amit legutóbb láttam, az nekem már nyilvánvalóbb volt.


Köszönöm ha segítetek!



2019. szept. 27. 03:23
 1/8 anonim ***** válasza:
76%

Nem is a pasid, de te már most féltékeny vagy szerencsétlenre! :D

Kapj már magadhoz..

2019. szept. 27. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Mert tetszik.

Nem tudom, de ha pasi vagy te se örülnél, ha a lány aki neked tetszik egy másik pasival flörtöl.

2019. szept. 27. 04:15
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
Mi vagy te tini? De mire kellene várjon? Rád, hogy hátha majd nem remegsz és juttok valamire? Lehet csóró azt sem tudja, hogy bejössz neki....
2019. szept. 27. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden non-verbális jel univerzális (nem mindenkire igaz ugyanaz), ahogy ez sem, az adott szituáció függvénye. Arra legyél féltékeny akivel együtt vagy. Adj jeleket a fickónak, hogy nem lenne ellenedre ha kezdeményezne, ennél többet úgysem tudsz tenni. Ha veszi a lapot, akkor veszi a lapot, ha nem akkor meg ne ragadj le 1 db pasinál, hanem nyiss mások felé is.
2019. szept. 27. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

De amúgy azoknak, akik azt mondják nincs is velem de már féltékeny vagyok: velem előfordult a fordítottja is, hogy én tetszettem valakinek, de mással beszélgettem (nem flört, sima csevej), nevettünk is valamin, és akinek én tetszettem láttam ahogy nézett minket hogy zavarja. Magyarán féltékeny volt, pedig nem is voltunk együtt.


De olyan is volt, egy másik srác szintén nem voltam a barátnője, de szóvá is tette hogy nem szereti ha más srácokkal beszélgetek, sőt számon is kérte igaz-e hogy én ezzel vagy azzal együtt vagyok mert ezt hallotta.


Én legalább visszafogom magam és nem kérem számon. :-D

2019. szept. 27. 10:17
 6/8 anonim ***** válasza:
35%
Ne haragudj, de 30 éves létedre úgy viselkedsz mint egy 15 éves kislány, akinek még nem volt férfivel dolga, és nem tudja hogy bánjon velük. Hiába a "kiszemelted", attól még nem birtoklod, köztetek lényegében semmi nincs, azzal jön össze a srác akivel akar. Főleg hogy te nem teszel semmi.
2019. szept. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne gondolj bele többet, mint ami!
2019. szept. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Ez nem kortól függ, nálam idősebb pasik közt is ismerek félénket, olyat is akinek bejöttem és nem mert közeledni hozzám. Utólag derült ki, az is nem tudta mit mondjon.


Voltak pasijaim, de félénk vagyok, nincs önbizalmam, ez van.


Könnyű mondani szerintetek nem teszek semmit. Hány meg hány pasinál hallottam már ''jajj nem merek közeledni, félek elutasít'', és az én korosztályomból is.


Manapság már úgyis a pasik elvárják a nők kezdeményezzenek, szedjék fel őket.


Ha a pasik nem mernek közeledni, mit lehet a nőktől elvárni?


Én is egyedülálló vagyok, elvileg azzal jöhetnék össze akivel akarnék, mégis egyesek féltékenyek ha akár csak beszélgetek egy sráccal.


Az amelyik számon kérte másokkal beszélgetek, úgy tett mintha együtt lennénk pedig semmi közöm nem volt hozzá.

2019. szept. 28. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!