Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy a barátom megkedvelje a legjobb barátomat? 21/L

Figyelt kérdés
A barátommal lassan 4 éve vagyunk együtt és sajnos ennyi idő alatt sem sikerült megkedvelnie/elfogadnia ,hogy az egyik legjobb barátom szintén férfi. A haverom nagyon próbálkozott megértő és kedves lenni ,hiszen fordított helyzetben ő is hasonlóan elutasító lenne. Azonban most már 4 éve tart ez a húza-vona kettejük között és örülnék neki , ha felnőtt emberek módjára ezt valahogy le tudnák rendezni. Esetleg van bárkinek ezzel kapcsolatban tapasztalata?

2019. szept. 28. 23:34
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
Értem én hogy számodra kellemes lenne, de ezen kívül miért kellene kedvelnie? A te cimborád nem az övé.
2019. szept. 28. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy ezt muszáj erőltetni. Ha hasonló típusok, beállítottságúak lennébek az évek alatt valszeg már összebarátkoztak volna. Gondolom elég különbözőek, más ízléssel, más típusok. Fogadják el egymast de ami nem megy ne erőltesd.
2019. szept. 29. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Le ne fekudjenek ?
2019. szept. 29. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Na és veled miért nem lehet ez a barát helyett mást elfogadtatni legjobb barátnak? Ezzel így nem tudsz mit tenni, max tartasz valami egyensúlyt közöttük.

Az ember vagy elfogadja a másikat, vagy nem. Ezt nem tudod erőltetni. A páromnak is volt olyan barátja, aki nekem ellenszenves volt. Azt sem tudom pontosan, miért, de az volt és nem tudtunk barátok lenni. Elviseltük egymást ennyi.

2019. szept. 29. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hacsak nem valami lmbtq a legjobb barátod, akkor nem kéne ezt erőltetni.

Férfi nő barátság nincs, és pont.

Sok nő hiszi, hogy van, de férfi oldalról nincs egyszerűen.

Részemről volt régen, hogy idősebb nőket barátnak tekintettem, de néha meglepődtem rendesen...szóval még nő oldalról se mindig igaz ez.

Én is a falra másznék, ha a barátnőmnek lenne egy fiú barátja. Kb úgy zavarnám el a francba a gyereket, hogy vissza se nézne.

Vagy akkor barátkozzanak tovább, de nélkülem.

2019. szept. 29. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tuti nem azért megy ez a huza-vona közöttük, mert a legjobb barátodnak bejössz, szerintem még senki sem találkozott ilyen helyzettel.
2019. szept. 29. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
62%

Én is elhajtanám a srácot, mint a magzatvizet. Vagy akkor szakítunk és barátkozhatsz vele.

Szabály: FÉRFI ÉS NŐ KÖZÖTT CSAK AKKOR LÉTEZIK BARÁTSÁG, HA EGYIKÜK SEM KÍVÁNJA A MÁSIKAT. MINDEN MÁS ESETBEN REMÉNY SZÜLETIK A BARÁTSÁG SZERELEMMÉ VALÓ ALAKÍTÁSÁRA. Szívesen. Ezeöccá lesz Szívem. F

2019. szept. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!