Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék elhatárolódni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék elhatárolódni párkacsolatos témáktól? A legjobb barátnőm pasizós korszákát éli, én másra szeretnék most figyelni, de folyamatosan ez kerül a középpontba.

Figyelt kérdés

Barátaim nagyrésze kapcsolatban van, barátnőm nem rég szakított, így most 0-24 pasit keres, közös programok idején is üzenget, srácokat hív, állandóan erről lehet csak beszélni.

Szeretnék most másra koncentrálni, de rokonok, ismerősök is gyakran ezzel piszkálnak, hogy mikor lesz már valaki, plusz még barátnőm is nyomaszt, hogy folyamtosan ez a téma. Azt vettem észre, hogy egyre gyakrabban ez jár az eszemben, pedig nagyon másra kellene most figyelnem.

Hogy tudnám kizárni ezt az egészet? :/



2019. szept. 6. 21:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Mire kell most koncentrálnod? De egyébként akkor egy darahig ne találkozz velük amég másra kell figyelned.
2019. szept. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Tanulmányok, felkészülés röviden :)


Igen, én is erre gondoltam, de azért teljesen nem zárhatom ki, illetve jó esik néha összefutni és dumcsizni kicsit, közös programot szervezni.

De régebben változatos témákról beszélgettünk, most viszont csapból is ez folyik, így a közös programok inkább csak nyomasztanak, nem pedig kikapcsolnak.

2019. szept. 6. 21:58
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezek a rokonok és ismerősök általában tipikusan azok ,akikkel semmit nem beszél meg az ember és évente párszor találkozik velük. Finoman vagy egyenesen tudatni kell velük,hogy ehhez nekik aztán pont nincsen semmi közük.
2019. szept. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen :)


Én is tudom, hgy nyitottabbnak kellene lennem, meg többet eljárni, de azt is, hogy ennek nagyon nem most van itt ideje, mert másra kell most összpontosítanom.

De így, hogy minden irányból ez vesz körül, elég nehéz elhatárolódni.

2019. szept. 6. 22:07
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ne határolódj el. Én nem hiszek abban a mentalitásban hogy "most nem akarok párt mert másra koncentrálok". MINDIG lehet olyan célod hogy meg lehessen magyarázni hogy miért nem akarsz épp ismerkedni. Csak aztán rá fogsz ébredni egyszer, hogy nem a plecsnijeid meg a karrierterveid ölelnek át esténként, nem azok ápolnak ha beteg vagy és nem azok hoznak neked meglepetés sütit hanem a párod akiről lehet épp lemaradsz.
2019. szept. 7. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!