Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudhatom, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom, hogy a barátom haverja szimplán kedves velem vagy tetszem neki?

Figyelt kérdés

Nyilván nem mozdulna rám direktben,mert nem akar barátjának rosszat, mégis úgy érzem összejönne velem ha mi szétmennénk.

Férfiak, jöttetek már össze haverotok exbarátnőjével? Hogyan történt?



2019. szept. 29. 11:40
 1/7 anonim ***** válasza:

lol, es ez teged miert is erdekel?


amugy szerintem ilyet igazi barat nem csinal, a kornyezetemben egyszer volt ilyen, a sracok azota se beszelnek egymassal. szoval ha valodi baratsag akkor eselyed sincs barmirol is abrandozol.


ha nem akkor persze lehetseges.

2019. szept. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
Esett meg. Az is hogy havertól vettem el. Persze ilyenkor differenciál az ember. Én amúgy is költöztem, a haver meg nem volt közeli haver úgyhogy nem kár érte. Közeli barátnál nyílván nem csinálom meg. Viszont, azt tudd hogy olyan hogy szimplán kedves az nem létezik.
2019. szept. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%

Egy ideális világban a srác nem jönne össze a barátja nőjével, te pedig sosem jönnél össze a pasid barátjával.

Innentől kezdve nem kell kideritened, csak mind a ketten legyetek gerincesek és ne foglalkozz vele, hogy szimplán kedves, vagy bejössz neki.

Ha meg máris ezen agyalsz, inkább szakíts most.

2019. szept. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én nem egóból beszélek, - ezért egy ideális világban szerintem pont, hogy összejöhetne a párom tőlem a barátnőmmel is.


Miért, az miben más, mint egy idegen?

Ha vele találja meg a boldogságot, vele lesz családja, és pláne ha már velem NEM boldog csak a megszokás/kötelességtudata tartja itt, DE velem nem annyira boldog már, akkor mi a baj ezzel? Az, hogy fáj az egónak?


Én nem akarom, hogy csak hálából/múlt szép emlékeiből amiből ma már semmi nincs, ha csak ürességet, hiányt érez belül- szóval ezekkel ne akarjon velem maradni.


Ha hosszú ideig nem tudja kiverni a másikat a fejéből, hiába próbálkozik, akkor igenis váljunk külön. Én ugyan nem várom el, hogy csak a megszokás miatt maradjunk együtt és mert "nem illik" haverral összejönni. (Amúgy sem lenne jó vége valószínűleg így)

---


Egyébként voltam ilyen helyzetben. A srác is kapcsolatban volt, párom haverja. Soha nem történt semmi, de úgy éreztem tetszem neki én is sokszor... Sok apróságból. Engem is nagyon mélyen megfogott, nagyon nagyon sokáig bennem maradt. Csak azért a múlt idő, mert megszakadt a kapcsolat- hálistennek.


De a mai napig eszembe jut néha, soha senkivel nem volt ez ennyire mélyen bennem. Győzött az illem és a társadalmi normák.


Ők azóta szakítottak a barátnőjével( eleve fura volt külső szemmel az a kapcsolat). Mi még együtt vagyunk, hullámvölgyekkel, sokszor a mélyén, néha visszarázódunk- de az idő fogja eldönteni, hogy mi a helyes döntés...


Egyet viszont tudok/megtanultam: engem nem érdekelnek az illemek többé, ha hasonló helyzetben leszek, mert már tudom, mit bánnék meg jobban.

2019. szept. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha hetente 1x répáz meg akkor tetszer neki. Ha naponta 3x akkor oda van értd
2019. szept. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
81%
4, eleg onellentmondas az irasod. papolsz arrol h fuj tarsadalmi normak meg maskepp cselekednel, kozben gondolom a baratoddal jatszod tovabb a mindenrendbent. miert nem szakitasz ha ennyi keseruseg van benned?
2019. szept. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

# 6

Nem játszom. Te pedig mint a legtöbb ember, megint csak a felszínt kapargatod és a semmiből következtetsz, rosszul.


Tudja jól, hogy nincs rendben minden, beszéltünk is róla. Ha csak a keserűség lenne bennem, vagy nem hinném, hogy ez még megoldható, nem maradtam volna mellette. Beszéltünk a problémákról, tud róluk, az pedig majd kiderül, hogy a próbálkozások megérik-e vagy sem. - Minden esetre ennyit még megér nekem ez a kapcsolat, hogy nem dobtam csak úgy félre. Ez a helyzet.

2019. szept. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!