Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismerkedés céljából beiratkozn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedés céljából beiratkozni kezdőként tánctanfolyamra?

Figyelt kérdés

Fiúként, eleve ez lenne az elsődleges szempont. Ha más nem legalább kikapcsolódásra meg barátkozásra. Nem vagyok képbe nagyon a tánc oktatással, de milyen tánc való egy kezdőnek? Társastáncról hallottam, vagy még milyenek vannak? Ahol fiúként úgymond lehet érvényesülni? Nyilván több lesz a lány, de az nembaj :)


22/F



2019. szept. 29. 13:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az ötlet jó, a társastánc is. Annyi bibi lehet, hogy ha a partnered is szóló és még tetszel is neki, akkor rád fog csimpaszkodni, és nem nagyon tudsz más csajokkal ismerkedni. Legalábbis én így jártam anno.
2019. szept. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Remek :D Ám nembaj, mert ha a partnerem szimpatikus és nyitott is lenne rám, akkor nem is keresgélnék tovább :D De köszönöm az információt :)
2019. szept. 29. 13:39
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez tök jó! Just do it! :D
2019. szept. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ó anyám.. én próbáltam táncra járni, de pont ezért hagytam ott. A fiúk 80%-a csak nyomulni próbált, persze csak finoman, de lehett rajtuk érezni hogy nem a tánc miatt jöttek. Nagyon frusztràló folyton hárítani vagy figyelni hogy ne legyek félreérthetô, amikor csak táncolni akartam és jól érezni magam. Főleg hogy nem is tetszettek nekem, nem volt jó..
2019. szept. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát.. Én neten se szoktam nyomulni, nem még hogy élőben. Jó oké sok fiú nyomul ez tény és való. De nem mindenki egyforma mégse.
2019. szept. 29. 18:49
 6/7 anonim válasza:

tipp : facebook-on van egy csomó táncpartner kereső oldal, ott rendszeresen tesznek fel kezdő lányok hirdetést, hogy partnert keresnek, hogy tudjanak órára járni. Ott még válogathatsz is kép alapján :)

Amúgy társastáncos partner nélküli lányként az a tapasztalatom, hogy kevés fiú táncol, és sok lány szeretne... Többnyire örülnek az újoncoknak :D

2019. szept. 30. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Akkor meglesem azokat az FB-s csoportokat, hátha beválik :D Mondjuk díjaznám, ha a lányok lerohamoznának, hogy ki táncoljon velem :)))
2019. szept. 30. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!