Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire gáz, ha egyedül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz, ha egyedül megyek el tánctanfolyamra? 26/F

Figyelt kérdés
Éppen egy önfejlesztés kellős közepén vagyok (magabiztosság növelés, szociális kommunikáció fejlesztés, nyilván csajozási képességek fejlesztése) és most arra gondoltam, hogy minél több új dolgot ki akarok próbálni. Ezért akarok tánctanfolyamra menni például. Mennyire gáz/ciki, ha ezt egyedül teszi az ember szerintetek?

2013. jan. 24. 13:07
 1/9 anonim ***** válasza:
nem ciki, épp önfejlesztesz, nem? :)
2013. jan. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

én is akarok menni, szerintem ez nagyon jó ötlet!:)) (én is önbizalom növelés céljából)

szóval nem gáz:D

ott majd találsz úgyis párt!:)


22/N

2013. jan. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem gáz. Évekig jártam táncolni. Mindig voltak szóló fiúk és lányok is, nem csak párok jártak.

Jó volt a társaság, lehetett ismerkedni

ÉS


mindig hiány volt fiúkból, így külön örült mindenki, ha eggyel több jött. Szóval, rajta! ;)

2013. jan. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
rendben, köszönöm a válaszokat mindenkinek! el fogok menni.
2013. jan. 24. 13:34
 5/9 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok. Többször akartam már menni, de féltem hogy ciki lesz, ha egyedül vagyok.

Ezért eddig nem is mentem.

2013. jan. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Van olyan tánciskola, ahol a vendégek kb. fele egyedül jár, a tanítás módszerének köszönhetően ez egyáltalán nem gáz, a párcserék során megismersz egy csomó új embert.

Szerintem próbáld ki, egy alkalom után már látni fogod, hogy neked való-e: [link]

2013. jan. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszi a tippet, de vidéki (kecskeméti) vagyok. itt is van tánciskola, itt nem tudom mik a szokások.
2013. jan. 24. 15:00
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Az táncokon mindig kanhiány van, úgyhogy örülni fognak neked a párnélküli lányok!
2013. jan. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem is van ismerősöm, aki ráadásul totál nyomi gyerek külsőre is, meg belsőre is, de mégis eljár egyedül táncolni, és mondja hogy milyen király dolog, meg van párcsere, meg csajokkal táncolgat, nincs ebben semmi gáz.
2013. jan. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!