Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom és köztem elég nagy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom és köztem elég nagy a korkülönbség (20év). Aki volt már ilyen helyzetben, amikor felvállalták egymást, mit szóltak hozzá az emberek?

Figyelt kérdés

Amúgy én 22 vagyok a párom pedig 42, és még nem vállaltuk fel egymást. Tudom sokan azt mondják, hogy ne érdekeljen minket mások véleménye, de akkor is félek, hogy esetleg rámehet a kapcsolatunk. Hallottam már ilyenről

(nem vagyok kíváncsi a beszólásokra...)


2008. nov. 16. 16:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam már ilyen helyzetben és senkinek nem tetszett a dolog rajtunk kívül. Végül vége lett, de nem mások miatt. Készülj fel, ha vállaljátok, sokan ellene lesznek. Pláne ha a párodon látszik is, hogy elmúlt 40.
2008. nov. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
ősz a haja...szóval látszik.
2008. nov. 16. 17:15
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
köztünk 15 év van (én 25 ő 40), de minket nem érdekel mások véleménye. Anyuék féltettek, néha ha valahol szóba kerül a kora és megtudják, hogy 15év van köztünk csak néznek, de imádjuk egymást (már a felesége vagyok), úgyhogy minket csak ez érdekel. Ha tényleg szeretitek egymást és erős, stabil a kapcsolatotok akkor az idióta kívülállók véleményére biztos nem már a kapcsolatotok. És különben is, ha nektek ez így jó,ne érdekeljen titeket senki más.
2008. nov. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Az embereknek általában ez nem tetszik szóval szerintem nagyon nehéz lesz felvállalni, de ha tényleg szeretitek egymást akkor érdemes "harcolni" a kapcsolatért. Én is ilyen helyzetben vagyok jelenleg, azt mondják őrült vagyok meg , hogy úgyse fog működni hosszú távon. Én 19 vagyok a párom 44 éves ,igaz őt általában 35 évesnek nézik. Viszont mikor megmondom hány éves akkor rögtön jönnek a kritikák.( Még mi se mondjuk meg mindenkinek) Sok sikert és kitartást ha felvállalod!

2008. nov. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt már ilyen kapcsolatom...Hát anyukám meglepődött, de nem rajtam, hanem a pasin, hogy mégis mit akar ilyen fiatal lánytól?! A barátnőim megértették, mert tudták, hogy fontosak vagyunk egymásnak! Ugyanakkor nagyon csúnya vége lett....De volt kisebb korkülönbséggel is...nem volt vele semmi gond...egyedül bátyám ellenezte, vagyis inkább furcsának találta, hogy a húga pasija nála is idősebb...( tudni kell, hogy bátyám és én köztem is van 9 év) :).

Szerintem nem érdemes mások véleményével foglalkozni...ha ti boldogok vagytok. Ez a lényeg

2008. nov. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt már 10 évvl idősebb párom.Szétmentünk, de nem emiatt.Sőt a szokásos szöveg, hogy lányok hamarabb érnek ezért idősebb fiú kell nekik, sztem megállja a helyét.Egy a probléma.Később, amikor már 30-40 éve házasok az emberek, és van köztük 20 év korkülönbség, a pasi már járókerettel jár, a nőben meg még dúl az életkedv...na az ciki.Még rosszab,ha az idősebb fél meghal, a fiatal meg ott marad özvegyen.Azt a fájdalmat nem kívánom senkinek.Anyukám és barátnőm anyukáján láttam ezt.
2008. nov. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
az a lenyeg, hogy te mennyire vagy biztos az erzelmeidben. Ha 100 szazalekig, akkor barmit mondanak az emberek, nem tudnak befolyasolni. Nekem volt egy kapcsolatom egy 30 evvel idosebb ferfival, nem hiszem, hogy valaki is fog annyira szeretni, amennyire o szeretett, de en elegge bizonytalan korban voltam, igy vege lett. Nem is banom, mert ismerem magamat, mindig az jarna a fejemben, hogy mit mondana.
2008. nov. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%

Szia.

Hát igen ha szeretitek egymást akkor minden oké.Ha biztos vagy az érzéseidben akkor miért érdekel hogy ki mit szól hozzá?Nekem is volt ilyen kapcsolatom 17 év volt közöttünk,én most 28éves vagyok.Megmondom őszintén ritka az olyan kapcsolat ami sokáig tartana ebben a helyzetben.Nem most, majd később jönnek ki a problémák,te menni akarnál viszont ő már nem és ebből előbb útóbb nézeteltéréseitek lesznek.Ő már nyugodt életet szeretne viszont te esetleg pezsegnél és nem tudsz mert ő már nem akar menni.A mostani párom36éves és egyszerűen sehova sem akar kimozdulni és én még néha mennék.Na itt már problémák vannak.De sok sikert hozzá ha jó akkor élvezd mig jó nem kell görcsölni hogy ki mit fog szolni.Szereted?Akkor felvállalod és tart amig tart:)

2008. nov. 17. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
szia!Hát ha szeretitek egymást! Am. én 17 vagyok, barátom 26, és igazából körülöttem több volt az aki támogatott ebben a kapcsolatban, mint aki kevés reményt fűzött az egészhez...
2008. nov. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én azt javaslom, hogy vállaljátok fel egymást bátran! És ha valaki megbámul az utcán, akkor bámulj vissza! Vagy be is szólhatsz, hogy mit nézel?

Én és a férjem között 28 év van. 19 voltam, amikor összejöttünk. Számold ki, mennyi volt ő akkor...

Igaz, hogy egyikünk se tervezett hosszú távon, én két hónapra, ő egyre. Egymás mellé sodort minket az élet, és úgy gondoltuk, kellemes időtöltés lesz. Aztán teltek a hónapok, teltek az évek, és már régóta tudjuk, hogy nem tudnánk egymás nélkül élni.

Most 25 éves vagyok, most várjuk az első közös babánkat. Mikor valaki megkérdezi tőlem, hogy nem félsz, hogy mi lesz veled 15-20 év múlva? Olyankor csak azt szoktam mondani, hogy nem érdekel, mert minden perc ajándék, amit Vele tölthetek, mert Ő a lelkem másik fele.

Annak meg mi értelme lenne, hogy csak a kor miatt külön menjünk, és leéljek valaki olyannal egy életet, akit annyira nem is szeretek?

Hidd el, ha a kapcsolat szoros, és van jövőtök, akkor mások véleménye miatt nem fogtok szétmenni, inkább összekovácsol majd benneteket a sok ellenállás, úgy, ahogy minket is.

2008. nov. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!