Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik! Mennyire zavar titeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Mennyire zavar titeket a korkülönbség?

Figyelt kérdés
Lány vagyok 17 éves és a férfi aki nekem bejön 27 éves. Hogy vagytok ezzel? Elsősorban férfiak válaszára várok, mert nőként részemről oké :)
2011. nov. 2. 18:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Az a baj ezzel, hogy inkább az idősebb fél részérre okozhat ez kellemetlenségeket. Nagyon egyénfüggő ennek a megítélése.
2011. nov. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Úgy érted, a tapasztalatlanság lehet bukkanó?
2011. nov. 2. 18:07
 3/14 anonim ***** válasza:
60%

Röviden: igen jó eséllyel ki leszel használva.


Hosszabban:

Egy 27 éves férfi (s itt nem srácot akartam írni vagy pasit), egészen más elvárásai vannak egy ilyen kapcsolatban mint neked. Ha meg akar állapodni (értsd: család, gyerek, ház stb.), ahhoz még te is gyerek vagy.

Ha nem akar megállapodni, akkor kapni fog az alkalmon és elhalmoz minden figyelmességgel, KISEBB ajándékkal, s te meg természetesnek veszed, hogy vadmacskának kell lenned az ágyban.

Aztán eltelik jó esetben egy év, s kiöregszel a szemében, mert elmúltál 18 és keresi a következőt. Te meg nézegetheted a remek kis ajándékaidat és azon merengsz, hogy összesen mennyit érnek, s próbálod visszaosztani az összeget a szex-alkalmak számával és kiderül mennyit kerestél egy-egy alkalommal.

2011. nov. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
83%

Én 20 évesen is érzem a korkülönbség okozta eltéréseket köztem, meg a 25 éves barátom között. Nem nagy dolgok, de még úgy is sokkal érettebb nálam, hogy nem vagyok már h.ülyegyerek, de azért számít.

Egyébként 19 évesen engem átvert egy 27 éves pasi, mert naiv voltam, meg minden és kihasználta. Fiatalabb fejjel, még én se láttam azt, amit most érzékelek, hogy gond lehet. Szerintem cinkes ez a korkülönbség.

De persze van csomó ellenpélda is, a szitutól is függ.

20L

2011. nov. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Igen, én is egyből erre asszociáltam. Viszont, nem egy életet akarok vele leélni, ebben a világban végképp nem lehet. Azt gondolom ha 5 évet (csak példa) együtt leszünk, az teljesen korrekt. Ő sem öreg még, én pedig "felnövök hozzá" Háziasszonyként megfelelnék, elég jól főzök és a seprűvel sincs konfliktusom ;) Egyedül a gyerek téma aggaszt, elvileg még "élni" akar és nem akar még gyereket... Mert ez vághatja el egyedül közöttünk a dolgokat.
2011. nov. 2. 18:15
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Szánalmas.. újabb apakomplexusos eset :)
2011. nov. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
a ma 18:15-ösnek üzenném az ilyen emberek válaszaira nem vagyok kíváncsi :) nincs apakomplexusom és kímélj attól is hogy a pénzre hajtok. ugyanis a drága egy lepukkant opellel jár-kel :) egyszerűen vonzanak azok az emberek, akik valami újat tudnak nekem tanítani, valamit amiből tapasztalatot szerezhetek... te vagy inkább itt a szánalmas.
2011. nov. 2. 18:18
 8/14 anonim ***** válasza:

Én ugyan nem említettem pénzt sehol.. Azt akkor említeném ha legalább 30 évvel idösebbre hajtanál.


Viszont az, hogy te 10 évvel idösebbre hajtasz, merthogy "újat taníthat neked" az elég szánalmas és nem normális. Persze ö meg biztos repes az örömtöl, hogy egy hozzád hasonló kis naív tizenévest talált, párszor megdug majd és otthagy :) Csak aztán emlékezz majd erre amit itt írtam :)


17/L

2011. nov. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Naívnak ne nevezz. Csak mert nem lettem még 17 évesen korombeliek által meghúzva, nem jelenti, hogy nem értek az élethez... Egyszerűen csak izgat, hogy van aki többet tud nálam és kérdezhetek és vele fedezhetem fel a dolgokat...
2011. nov. 2. 18:28
 10/14 A kérdező kommentje:
Vannak emberek, akik arra hajtanak hogy minél több csaj megdugjanak... De ez ugyan úgy előfordul korombeliek körében és idősebbek körében is. Én sem akarom h erre legyek használva, de remélem felismerem a helyzetet, ha erről lesz szó... De bárcsak ott tartanánk :))
2011. nov. 2. 18:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!