Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők többsége tényleg nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők többsége tényleg nem képes bezárni maga mögött azt a "bizonyos kaput"? (részlt. Leírásban)

Figyelt kérdés

Egyik női ismerősömmel, akit gyerekkorom óta ismerekek állandóan "összekavarodunk" annak ellenére hogy neki van komolynak mondható párkapcsolata. Pontosabban komolynak nem mondanám, mivel a történtek nem azt bizonyítják, inkább csak hosszútávúnak.


Rövidre fognám a történetet, de akkor sem férne ki ide, sajnos. Ezért szeretnék mindenkit arra kérni, akit érdekel komolyabban is, az dobjon egy privátot, és megpróbálom részletesebben, akár több üzenetben kifejteni a velem történteket. Azt remélve hogy valaki kellőképpen meg tudja fejteni a ezeket, több szem többet lát alapon.


Nagyon szívesen le írnám ide is, hisz egy anonim oldal, és ez lenne a lényege, de tényleg nem férne ki, még lerövidítve sem, elnagyoltan meg nem szeretném, mert fontos részletek maradnának ki.


Sajnos teljesen össze vagyok zavarodva történtek alapján, van nekem is egy látásmódom, de egyátalán nem biztos, hogy jól látom a történteket, ezért kérném a ti segítségeteket.


A kérdés adott, még hozzá az hogy egy fiatalabb nő aki kapcsoaltban van már hosszabb ideje, miért kezd el flörtölni a mássikkal, úgy hogy teljesen magába bolondítsa őt? Majd miért húzza meg határvonalat a végén ő? Nem hinném hogy a női mivoltból, vagy személyiségjegyekből fakadna. Miközben belecsemészik a mondadnójába egy olyat hogy vissza tudjon táncolni bármikor..

Értem én hogy lehet hogy csak játszik, és élvezi a figyelmet, de szerintem ez többről szól.


2019. szept. 30. 17:10
 1/6 anonim ***** válasza:
43%
Élvezik a figyelmet, a nyálcsorgatást, egojuk símogatását, és azt is, hogy hatalmuk van mások (férfiak) felett. Emellett a felhőztetett pasiktól egy csomó szívességet tudnak kérni, na meg mindig ott vannak tartaléknak. Ennyi
2019. szept. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%
Most azért, mert van pár ilyen, aki össze-vissza dug mindenkivel még kapcsolat mellett is, nem lesz ilyen a többség.
2019. szept. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
62%

MOst egy csajjal így jártál és általánosítasz? És mégis miért pont a nőkre? Talán kapcsolatban lévő férfiak nem szoktak flörtölni?


Neked az a bajod, hogy nem akar dugni veled a csaj. Még az is lehet, nem is flörtölt, csak belemagyarázod.

2019. szept. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

dehogy, ne viccelj. Ezért írtam hogy pü-t írj és felvázolom az egészet amiben vagyok jelengelg is.

Mert az az utolsó bekezdés tényleg úgy jön le mintha általánosítanék, pedig egyátalán nem szeretnék, ezért írtam hogy kérlek dobj egy pü-t, és utánna alkoss itt vélemnyét, vagy üzenetben.

2019. szept. 30. 18:14
 5/6 anonim ***** válasza:
22%
Talán ő úgy látja, ennek kettőtök között nincs jövője. Még ha vannak is érzései, inkább ül a tuti langyos vízben, mint hogy új életet kezdjen. Veled meg nem akar komolyat.
2019. szept. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
39%
Igen, a nők többsége tényleg nem képes rá.
2019. szept. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!