Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen esetben megtűrnétek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen esetben megtűrnétek a párotok múltjából egy bizonyos személyt?

Figyelt kérdés

A barátommal lassan egy éve együtt vagyunk. Van egy lány, aki régen neki egy ilyen barátság extrákkal dolog volt. Arról a korszakról annyit tudok, hogy a barátom szerelmes volt belé, a lány elvileg nem viszonozta de a szex miatt húzta az agyát, igazi kapcsolat nem volt köztük. A barátom részéről a szerelem elmúlt, amikor jó pár hónapig nem is találkoztak, azután lettem én. Két-három hónapja lehettünk együtt, amikor a lány megkereste. Amolyan "azért megpróbálhatunk barátok/haverok lenni" dolognak nézett ki, úgyhogy nem zavart. Ezután nemsokkal a lány személyes találkozót akart kicsikarni, mert hogy elvileg a barátom mindenhol letiltotta a szexpajti időszak végén és neki arra mindenképp szóbeli magyarázat kell. A találkozó nem történt meg, szép lassan el is felejtődött a téma. Néha-néha ráírtak egymásra, beszélgettek egy kicsit, jó pár hónappal később futottak össze egy fél órára. Nem olyan rég a barátom elment egy haveri összejövetelre, azután másnap délelőtt leültetett. A lány valamit írt neki az este folyamán, talán akkor is követelt egy találkozást, de a barátom nem válaszolt neki reggelig, ami miatt a lány hisztizni kezdett, hogy mi a fenéért nem lehet visszaírni. Az sem érdekelte, hogy szerencsétlen a barátaival volt... Erre az volt a válasza, hogy "akkor is lehetne válaszolni." Én itt nagyon fogtam a fejem. Én, mint a barátnő nem szoktam zargatni a barátomat, ha elmegy valahova, ha írok is neki, nem sértődök meg ha nem válaszol perceken belül. A legdurvább, hogy 22 éves lányról/nőről beszélünk, nem egy mondhatni dedós 16 évesről. Sőt, azon az estén és utána messengeren és instán is küldözgette az üzeneteket. A barátom ezután bevallotta, hogy egy ideje furcsán viselkedett már. Azt ecsetelgette, hogy a mi kapcsolatunk miért ilyen olyan sz...r, közben meg velem nem is találkozott (tehát nem ismer). A barátom megengedte hogy visszaolvassam a teljes beszélgetésüket és még ha viszonylag negatív dolgot is írt neki rólunk, az sem olyan hú de nagy valami volt, hanem egy üres, semmilyen dolog. Olyan is volt a beszélgetésben, hogy a barátom pár hónapja nagyobb szakállat növesztett amit a születésnapján leborotvált és csinált erről egy előtte-utána képet, amit elküldött pár ismerősnek, köztük ennek a lánynak is, aki finoman utalgatott rá, hogy az sokkal dögösebb volt, amikor csak kicsi borostája volt.


Nekem az egésszel az a problémám, hogy akármennyire is bosszantó amit a csaj művel, a legbosszantóbb az, hogy a barátom nem próbálta leállítani. Csak rázza a fejét, hogy nem érti, és megoldja annyival, hogy nem válaszol neki amikor valamin pattog. Már csak azért is idegesít nagyon, mert saját magamból kiindulva, pár éve én a volt barátomnak voltam képes hisztizni, ha később írt vissza, mint ahogy épp nekem tetszett (a jó kamaszkor :D). A számomra közömbös emberek nem érdekeltek, hogy egyből visszaírnak-e vagy egy nappal később. A barátom vagy túlságosan erőltetné, hogy akkor is tud vele barátkozni, vagy titokban élvezi a viselkedését és a figyelmet, és direkt nem látja a fától az erdőt. Így hogy utólag megtudtam, hogy miket művel a lány (amikor pont ő volt az, aki nem akart semmi komolyat régen) és 22 évesen még mindig a letiltom-feloldom-letiltom-feloldom játékot játssza & nem lett elküldve melegebb tájakra, már ott tartok, hogy megmondom a barátomnak, hogy vagy leállítja és szépen lassan megszakítja vele a kapcsolatot (mert barátnak nem barátok, nagy barátokként 1 év alatt egy db 30 perces találkozóra tellett), vagy nagyon gyorsan gondolja át, hogy mit akar. Én nem akarok kapcsolatot úgy, hogy valaki a múltjából folyton felbukkan, szid engem és a kapcsolatot amit nem ismer, és felnőtt emberként úgy viselkedik mint egy figyelemhiányos tini. Én egyik exemmel sem próbálkoztam barátkozással, de ha így lett volna és azt csinálta volna valamelyik, mint most ez a lány, akkor már az első ilyennél helyretettem volna. Tippeket szeretnék, hogy erre mi lenne a megoldás. Egy teljesen király kapcsolatban lennék, ha ez az ügy nem rondítana bele.


2019. aug. 11. 14:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tűrném. A barátod maga hagyja a lánynak, hogy folyton jelen legyen az életében. És ennek oka van. Én már kibaxtam volna.
2019. aug. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sajnos én is így látom :(
2019. aug. 11. 18:02
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyessel egyet kell ertenem. A baratod vagy nagyon retardalt vagy elvezi a helyzetet.

Nem tudom mennyire lennel amugy boldog, ha megszakitana a kapcsolatot azzal a lannyal. Nem tartom normalisnak, amikor a parodnak ilyen alap dolgokat kell megtanitani. Dobbenetes, hogy valaki ennyire ne ertse a tarsas viselkedes szabalyait. Ha belep valahova akkor koszon, vagy ebben is neked kene ot felzarkoztatni?

2019. aug. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Egy-két ilyen eset után letiltanám, minden csiki-csuki nélkül.

Jogos az elvárásod.

F.

2019. aug. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem teljesen jogos, ha egyenesen eléállsz, hogy ez neked nem tetszik, és döntse el, mit akar. Egy volt szerelme figyelmét élvezni, és ezzel kenegetni az egoját, vagy normális kapcsolatot veled, mert a kettő együtt nem megy.

Nagy eséllyel azt mondja majd, hogy persze, te, ekkor viszont mond el, mik a feltételeid. Ha pedig megszegi, amire sajnos reális esély van, akkor kalap lapát, különben elharapózik a helyzet, és nagyon rosszul fogsz kijönni belőle...

2019. aug. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! :)


Számomra az a legnevetségesebb az egészben, hogy tényleg a lány volt az, aki folyton elutasította a barátomat. Aztán fél évvel később jelentkezik, hogy magyarázatot akar hogy miért lett letiltva. Nem tudom, hogy mit akarhat most. Kérdezte tőle egyszer a barátom, hogy van-e valami udvarlója, amire azt felelte, hogy nincs, jól meg van az alkalmi kapcsolataival. Én személy szerint nem hiszek a szakítás utáni barátságban, de láttam már olyat, hogy egy pár jó viszonyban vált el és a lány a volt barátja társaságának része maradt. Ez viszont tényleg nem barátság, amit ők ketten művelnek. Szerintem valami olyasmi lehet a háttérben, hogy mivel a barátom szerette a lányt, meglátszott ez azon is ahogy bánt vele, de lehet utólag jött rá erre, amikor már nem volt köztük semmi és mindenki "csak megdugja és kész", meg lehet bántotta az egóját, hogy tavasszal még kavartak, vége lett, le lett tiltva, aztán ősszel már ott voltam én.

2019. aug. 11. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!