Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik, melyik nöt választanátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, melyik nöt választanátok?

Figyelt kérdés
Egy sminkelt , babaarcú , melles csajt , aki nincs elhizva , csinos , kb 67 kiló , es 167 magas , vagy egy 165 cm es negyvenkilenckilós , nagyon soványra lefogyott nöt ? Aki nem sminkel de szepaz arca .
2019. okt. 4. 08:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%

Mindenkinek más tetszik, más az ízlése. Miért nem lehet ezt végre felfogni?

Mind a két csajt választani fogja valaki.

2019. okt. 4. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Itt csak 1-1pasi tud válaszolni. Én is csak a magam nevében tudom mondani, egyik sem kéne. A látható smink taszít és a 40 kiló is.
2019. okt. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
54%
167/67-est, aki nem sminkel, maximum rúzst használ alkalomra, és egy kis spirált, tust. Melle legyen kicsi, de formás. Popsi nagyobb, kerek, de járás során lötyöghet, az szexi. Nem kell, hogy sport buzy legyen, de szeressen néha túrázni, bringázni, sétálni, ha eljönne velem kocogni (csak néha, én viszont heti 2-3 rendszeresen tolok), az már orgazmus közeli állapot a lelkemnek. Dohányzás, pia, drogok, bulik kilőve. Intelligencia, tájékozottság, humorérzék, hűség, lelki és környezeti igényesség elvárt. 31F
2019. okt. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Inkább a második, mert ő véleményem szerint önmagát adja, az első másoknak akar megfelelni.
2019. okt. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Barátnőm pont olyan mint a 2. csak ő 43 kilo. Szóval őt
2019. okt. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Noren1989 ***** válasza:

Nekem is inkább a 2-es számúhoz volt eddig szerencsém, valami rejtőzködő pedo hajlam miatt bejönnek a kislányos alkatú nők.


Életkor még eléggé releváns lenne emellé...

2019. okt. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Az elsőt, ha visszafogottan sminkeli magát.

A sovány nők nem tetszenek.

2019. okt. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Igazából megnézném mindkettőt.
2019. okt. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mindkettő bejönne.
2019. okt. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Második, szeretem a természetes és vékony lányokat.
2019. okt. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!