Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt ti férfiak miért csinálját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt ti férfiak miért csináljátok? H bosszantsátok a nőket?

Figyelt kérdés

Van egy férfi akivel néha szexelni szoktam.

Mindennap tartjuk a kapcsolatot, de van h megnézi az üzimet, és nem válaszol, nem keres.

De van h utána aggódik értem, és mindent tudni akar.


Ilyenkor direkt csináljátok h nem keresitek a lányt, és csak idegesititek kicsit, vagy tényleg vannak olyan napok mikor nem akarsz azzal a lánnyal beszélgetni?


Normális válaszokat várok, mert kixsit elvagyok keseredve.


20L


2019. okt. 5. 22:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%
Csak amikor ki akarom uriteni a zacsit, akkor irok ennek a lanynak.
2019. okt. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%

Azt írtad, hogy néha szexeltek, nem kapcsolat.

Nekem is van ilyen nőként, mi nem vagyunk napi kapcsolatban, akkor keressük egymást, ha szexelni akarunk. Nem lehet, hogy többet látsz ebbe a kapcsolatba, mint ami, vagy többet szeretnél?

2019. okt. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

#2

Neem, de már megszoktam h mindennap beszélünk egymással, úgy h ő állítólag nem szokott napi kommunikációban lenni mindenkivel.

És mindent elszokott nekem mondani, kicsit zavar h most mégsem beszélünk

2019. okt. 5. 23:01
 4/12 anonim ***** válasza:
77%
Téged érdekel a srác. Mi a szarért kellett széttenned a lábad neki ha nem akar kapcsolatot??
2019. okt. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%

Azért szexkapcsolat, mert nem járok a nyakára. :)


Mondjuk aggódni nem szoktam, meg túl sokat kíváncsiskodni sem, szóval a srác nem teljesen olyan, mint én.

2019. okt. 5. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tud írni, mert a másik lány észrevenné.
2019. okt. 6. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
85%

Nem veszed észre, hogy te csak egy vagy a sok közül. Valaki, akihez jár, amikor kanos. Ennyit jelentesz neki.

Neked ő fontos, neki ez annyi, amennyi.

Biztosan van más csaj is a képben.

2019. okt. 6. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
67%
Én értem a kérdezőt,azt irta,hogy előtte minden nap beszéltek többször,attól függetlenül,hogy szexkapcsolat volt.Mivel bármi hihető egy szexkapcsolatot is lehet normálisan kezelni szerintem és attól függetlenül még lehet beszélgetni.Kérdező egy dolgot tehetsz,hogy meg keresed és próbálsz vele kommunikálni normálisan a dolgokról.Elmagyarázod neki,hogy neked szükséged van arra,hogy néha beszéljetek.Olyat ne csinálj,ami neked nem jó vagy nem okoz már örömöt,csak fájdalmat.
2019. okt. 6. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Igen tudom, h csak egy vagyok a sok közül. Nem is tagadta le soha h több lánnyal is szexel, de ez mellett mindig jutott idő rám is.

Azt hittem h már ő is megszokta a napi kommunikációt és ha nem lenne akkor kicsit hiányozna nrki, de igazatok van.

Lehet jobb ez így :(

2019. okt. 6. 07:49
 10/12 anonim ***** válasza:
85%
Minden csoda 3 napig tart, az új lányokra is kell idő.
2019. okt. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!