Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti h oldjátok meg? H csinálját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti h oldjátok meg? H csináljátok? Mit tanácsoltok? H a legkézenfekvőbb?

Figyelt kérdés
Amikor a párommal elmegyünk a boltba , majd a pénztár felé tartunk , folyton felmerül a kérdés : Hogy fizessünk ? Melyikünk fizessen ?
2019. szept. 16. 13:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Hogy az istenben képzeltek el egy kapcsolatot, ha ennyit sem tudtok megbeszélni?

Ráadásul itt mit mondjunk mégis, ha azt sem írtad, hogy mióta vagytok együtt, együtt éltek-e stb.

2019. szept. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Azelőtt megbeszéljük és nem a kassza előtt kezdünk ezen gondolkodni.
2019. szept. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Egy éve vagyunk együtt , és nyilván még nem költöztünk össze , ha felmerül Bennünk ez a kérdés !
2019. szept. 16. 13:37
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Kéne lennie emberi intelligenciának hogy egyszer ő, máskor te fizetsz. Ezt normálisan gondolkodó emberek között nem is kellene megbeszélni.
2019. szept. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk úgy van hogy ő fizet mindig, én pedig vagy bolt előtt vagy bolt után adok neki pénzt, szóval mondhatni felesbe fizetünk, de mi ezt nem beszéltük meg így alakult, nem várná el hogy adjak bele, én magamtól adok.. mondjuk mi már 7,5 éve együtt vagyunk
2019. szept. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Ha felteszek egy kérdést , akkor nem értem miért kell rögtön a másikat kioktatni, hülyének hinni/nézni, sértő válaszokat/hozzászólást írni!

Nem azt kérdeztem h milyen szinű az ég, v miért zöld a fű...

A trolloknak üzenném h úgy beszélj másokkal , ahogy szeretnéd h veled is beszéljenek

2019. szept. 16. 14:15
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem itt senki nem trollkodott, csak fura, hogy ti ezt nem tudjátok magatok közt megbeszélni. Akkor másban is ilyen bizonytalanok vagytok? Mennyi idősek vagytok amúgy? Felnőtt kategóriába írtál.
2019. szept. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Huszonévesek vagyunk !

Számomra ez mindig is kellemetlen téma volt valamennyi párkapcsolatomban....

Lehet h másoknak zsigerből jön,de nekem nem!!!

2019. szept. 16. 14:27
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha felesbe fizettek, vagy egyszer az egyik, egyszer a másik, az akkor simán jó. De a lényeg, hogy beszéljétek meg.
2019. szept. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer fizessen az egyik, egyszer a másik, de igyekezettek nagyjából arányosan. Pl. ha tegnap fizettem 12 ezer forintot, akkor ma a párom fizet 5-öt, meg holnap is 4-et, meg holnapután is 2 ezret. Ezer forintokon sosem vacakoltunk egymással, nem számoltunk el fillérre, de így mindig mindenki tudta ki a soron következő kb. és nem voltak ciki szituk belőle, főleg nem egy év után.
2019. szept. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!