Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfi társaim, titeket is jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi társaim, titeket is jó érzéssel tölt el, ha tömegközlekedésen szép lányok mellett utazhattok?

Figyelt kérdés

Tegnap reggel a vonaton volt egy jópár hely, még is velem szembe ült le egy gyonyoru lany, persse semmi extra nincs ebben es nem is latok bele semmi plusszt, megis nagyon feldobta a napomat es nehezen birom kiverni a fejembol. Sajnos nem ereztem azt, hogy ugyan abba a kategoriaba/"sulycsoportba" tartoznank, ezert nem mertem leszolitani.


Most a konkret helyzettol eltekintve, ugye mas is szokott ezzel igy lenni?


2019. okt. 6. 07:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%

Nem igazán érdekel, hogy arra az 5 percre ki ül mellém. A lényeg, hogy ne akarjon hozzámszólni 😃


Intró vagyok, ez van 😃

2019. okt. 6. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%
Jól esik e szép nőket látni? Naná, mi ebben a kérdéses? :) Nagyon szépek, csinosak, mosolygósak. Persze, hogy jó dolog ez, jó érzéssel tölti el az embert. 30 felett vagyok, de még a 16 évest is megnézem olyan szemmel, hogy csinos és szép "kislány". Nem kell egyből pedóhajlamokat meg kitudja mit belelátni abba, ha elismered a szépséget, ebben semmi nincs.
2019. okt. 6. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
#2-es, szerintem velem egy idos/idosebb lehetett.
2019. okt. 6. 07:43
 4/11 anonim ***** válasza:
93%
3: Persze, értem én. Csak mondtam, hogy még egyébként az is teljesen rendben lenne szerintem. :)
2019. okt. 6. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
23%

Kár hogy a férfiak messze nincsenek ezen a szinten.

És ha még kiderülne a szép kis írásod, elsírnám magam.


(Egy szép nő akit megnéznek a vonaton)

2019. okt. 6. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem, mert csak humán gépek vagyunk, és egymás érzelmeivel nem foglalkozunk.
2019. okt. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
33%
Igen! Én pl arra a budapesti főpolgármester jelöltre fogok szavazni aki beveszi a programjába hogy minden budapesti szingli férfi kapjon maga mellé egy szép lányt akivel tömegközlekedhet
2019. okt. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen, ennél közelebb úgysem kerülhetek nőhöz, mert ronda vagyok.
2019. okt. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Diazepam ***** válasza:
9%
Többek között ezért nem utazok tömegközlekedéssel. Egyszerűen beteges, hogy leülök valaki mellé és ő 24 óra elteltével még mindig rám gondol.
2019. okt. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
#9-es, akkor az otthonodbol se mozdulj ki, mert nagyon beteg vilagban elunk.
2019. okt. 6. 10:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!