Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy srác, aki 27 éves én,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Novák klaudia kérdése:

Van egy srác, aki 27 éves én, csak 14 vagyok Tudom h belémszeretett de más képpel és más névvel. Megtudtam h nemtart rossz csajnak, csak a korkülömbség zavarná! Ha meggtudná h én vagyok az a lány továbbra is szeretne?

Figyelt kérdés

Átvertem szegény srácot:( kiadtam magam 18 évesnek és egy csinos lány képét küldtem neki aztmondta h belémszeretett de sosem tudok vele találkozni:'(

Nagyon szeretem kérlek segicsetek h bevallajm e neki h én vagyok az a lány


2010. júl. 16. 00:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
mekkora cumi xD szegémy pali..
2010. júl. 16. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Beszoptad! Ebből már nem kerülhetsz ki nyertesen. Tudom, elég elcsépelt szöveg, de egy pillanatra képzeld már magad a srác helyébe, te mit szólnál 27 évesen, ha egy 14 éves kis csaj így szórakozna veled. Szerintem nem örülnél neki. Talán a legjobb, ha egyszerűen tovább lépsz. Nehéz lesz, de ez a legjobb, még mielőtt még valaki komolyan sérülne, mármint lelkileg. Az se normális, ha egy majdnem harminc éves srác egy feleannyi idős csajjal akar kikezdeni. Abból minden lehet, de stabil kapcsolat nem. Sajnálom, ha hosszú voltam és ha esetleg érthetetlenül fogalmaztam, késő van már.
2010. júl. 16. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

bocsy de télleg igazuk van az elöttem íroknak

ha a srác helyébe képzelnéd már magad akkor mit éreznél már. már elörre sajnálom szegény srácot

2010. júl. 16. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

JAJMÁÁÁÁÁ

hogy szerethtett beléd ha még nemis találkoztatok :@?

2010. júl. 16. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
ilyet en is csinaltam egyszer :) azota se mondtam el neki :)
2010. júl. 16. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Sose találkoztatok még... Vagyis egy valószínűleg 27 helyett 17 éves srác beleesett egy 14 helyett magát 18 évesnek kiadó csaj által átküldött fényképbe. Ez a reális történet.
2010. júl. 16. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg 27 a pasi,nem gépelted el,akkor érdekes.

Figyelj tök mindegy már,mert a srác úgy tudja 18 vagy,de fiatalnak tart és azt mondja sok a korkülönbség.Akkor ha elmondod az igazat méginkább fiatalnak fog tartani.

SZóval veszett fejsze nyele.


15/L

2010. júl. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy azt hozzátenném,hogy ha nem találkoztatok akkor nem szeretett beléd.

Max. nagyon megkedvelte az ál-lányt.Ő azt gondolja,hogy van 18 éves lány,látott róla képet és olyan a személyisége,mint tied.

2010. júl. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a kulcsszó az, hogy "más képpel". Jó, ez két szó. :) Szerintem a 14 év nem olyan kevés, hogy ne hallhattad volna párszor: a férfiaknak számít a külső. Azaz nem beléd lett szerelmes, hanem egy képbe, meg az abba beleképzelt lányba.
2010. júl. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Itt a srác NEM beléd szeretett bele,hanem abba a csinos lányba akinek a képét elküldted!Meg szoptad a dolgokat!Te mit szólnál hozzá,ha forditott helyzett lenne??
2012. dec. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!