Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan hogy legeslegel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan hogy legeslegelső ránézésre azt mondtátok valakire, hogy nektek ő kell?

Figyelt kérdés
Nálam nagyon ritka az ilyen, de most még utána órákkal is a hatása alatt voltam. Aztán ránéztem Fb-n, és egy csomó közös érdeklődési körünk is van, de ezt akkor még nem tudhattam.
2019. okt. 6. 10:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Olyan volt első perctől kezdve éreztem valami furcsát amit eddig sose. Aztán végül összejöttünk de csúnya vége lett.
2019. okt. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

1x úgy igazàn.Nem viszonozta.


31/n

2019. okt. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
20%
Másodikra. 🤷🏼‍♀️ Amikor megismerkedtünk, 12 éves voltam, ő pedig 23, nyilván eszünkbe se jutott semmi. Jóban voltunk, közös hobbi miatt heti egyszer találkoztunk, de semmi közünk nem volt egymáshoz. 6 évig ment ez, aztán amikor 18 voltam, meg kellett szerveznünk kettőnknek egy programot és egy nap alatt totál belezúgtam. Kb 2 hétig folyamatosan dumáltunk neten, aztán találkoztunk és gyakorlatilag az első randin tudtuk, hogy együtt maradunk. Ennek 15 éve, a mai napig imádom őt. 😊
2019. okt. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
35%
Pont ilyen miatt szenvedek jelenleg
2019. okt. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
34%
Nemrég volt ilyen velem is. Folyamatban lévő ügy még, szerintem csak ismeretség lesz a vége.
2019. okt. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
89%
Nem. Az ilyeneken lehet jó nagyot koppanni. Azt se tudod, hogy ki, összeraksz róla egy képet és köze nem lesz az igazihoz.
2019. okt. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Volt, de nem lett happy end, sőt, nagyon sok szenvedést okozott. Ha visszamehetnék az időbe, biztos, hogy esezmbe nem jutna úgy nézni rá.

22/L

2019. okt. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Volt. Többször is. Persze ezt szó szerint kell érteni, tehát először valóban a külseje, kisugárzása fogott meg. De három ilyen eset volt életemben, hogy olyan igazi első látásra szerelem és mindhárom esetben ez kölcsönös is volt. Csakhogy én ezt "szoktam meg", vagyis nálam többször is így alakult és máshogy úgy érzem, nem is megy. Nem hiszek a lassan kibontakozó szerelmekben, azt tapasztaltam, hogy ha valakivel nincs meg első látásra a nagy őrület, akkor abból nem sok jó sül ki.
2019. okt. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha többször lettél első látásra szerelmes, akkor az azt jelenti, hogy azokból se sült ki túl sok jó, nem? :D
2019. okt. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát, eltartott pár évig mindegyik. Semmivel sem volt rosszabb kimenetelű, mint egy lassan, nem első látásra kialakuló kapcsolat.
2019. okt. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!