Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok, akik már feladtátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, akik már feladtátok a csajozást! Mikor volt az a pont amikor azt mondtátok, elég volt?

Figyelt kérdés

Én 25 környékén kiáltottam fel, 10 évnyi vergődés után. Egyszerűen meguntam hogy semmi sikerélményem nincs, a lányok kinevettek, megaláztak, kigúnyoltak folyamatosan.

Barátnőm lényegében nem volt még, párszor szexeltem de ennyi.

Most 27 vagyok. Nőgyűlölet amúgy nincs bennem, inkább csak megundorodtam ettől az egésztől és szeretnék kimaradni belőle.

Felfogtam, én nem vagyok "jó pasi", így nekem nem lehet szerető nőm.


Ti mikor mondtátok be az unalmasat?


2018. júl. 29. 13:18
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én kb. fél évente, aztán újrakezdem.
2018. júl. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%

Ugyanazt érzem,amit te. És ugyanezeket tapasztaltam.

19 évesen jöttem rá, majd végleg 22 éves koromban adtam fel. Egyszerűen nem születtem jóképűnek,és ezáltal a nők emberszámba sem vesznek,ennyi.


27/F

2018. júl. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Na, te olajos macsó :D
2018. júl. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Kettes : te is csúnya fiú vagy?


hármaska : ismersz engem?

2018. júl. 29. 14:09
 5/10 peca1000 ***** válasza:
88%

5 éve teljesen felhagytam vele.


Akkor vettem el az asszonyt, és nem engedi, hogy csajozzak!


Láttatok már ilyet? :)

2018. júl. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Tudom hogy párszor már kiírtad ezt a kérdést, egyszer tán még válaszoltam is.
2018. júl. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát egyik kérdésedben ezt írod, másik kérdésedben meg az ellenkezője szerepel.Kábult puma te se tudod már, hogy mit akarsz....
2018. júl. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#5


Láttunk, láttunk, de sokatok még így is megoldja.😃

2018. júl. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Azt hiszem a negyedik....



..... vagy inkább az ötödik burger megfordítása után

2018. júl. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én most. Én sem vagyok jóképű, de eddig nem volt baj, mindig találtam szép, értelmes és kellemes személyiségű barátnőket. Most viszont egy fél éve semmi, sajnos 7 év alatt nagyon sokat változott a világ. Szinte minden lány anyagias és felszínes. Vagy pont nem vagyok az esete, vagy valami mindig van, de őszintén szólva nekem se igazán jön be senki. Lelkisérült, anyagias, képmutató nők nem kellenek.
2018. júl. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!